Dyrektorka od "kajdanek i szubienicy" dla Tuska zakończyła pracę w resorcie Szyszki

Beata Nowosielska, która tuż przed niedzielą wielkanocną domagała się kary śmierci dla szefa Rady Europejskiej, nie pracuje już w ministerstwie środowiska.

"Informujemy, że Pani Beata Nowosielska w dniu dzisiejszym złożyła rezygnację z pełnionych w Ministerstwie Środowiska funkcji" - napisano w oficjalnym komunikacie na stronie resortu Jana Szyszki.

Beata Nowosielska była dyrektorem Departamentu Edukacji i Komunikacji w resorcie Jana Szyszki. Wcześniej była radną PiS w warszawskiej Wesołej. Ostatnio jednak "zasłynęła" swoim wpisem, jaki popełniła na Facebooku przy okazji przyjazdu Donalda Tuska na przesłuchanie do prokuratury. Komentując wydarzenie "Powitajmy Tuska tak jak na to zasługuje", które założył korespondent TVP w Berlinie Cezary Gmyz, Nowosielska napisała:"Powitanie dla Tuska? Kajdanki i szubienica". 

Zrzut ekranuZrzut ekranu facebook.com/events/1389688917764572

Komentarze (312)
Dyrektorka od "kajdanek i szubienicy" dla Tuska zakończyła pracę w resorcie Szyszki
Zaloguj się
 • pasti2

  Oceniono 103 razy 97

  Jaką trzeba być tępą pizdą żeby pisać coś takiego pełniąc publiczne stanowiska i skończyć karierę w 5 minut :D Cóż - Darwin

 • miroslaw.apanel

  Oceniono 66 razy 64

  Obrażono prezydenta Europy. Prokuratura powinna się zająć zniesławieniem i wysyłanie gróźb karalnych w przestrzeń publiczną... ale prokuratura jest tendencyjna i sterowana przez piszero

 • vanad48

  Oceniono 54 razy 54

  Za te słowa....prokuratorskie śledztwo z urzędu...to w końcu nie jakiś zboczony PiS -owski troll, lecz oficjalny urzędnik !!!!!....państwo prokuratorzy do dzieła !!!! to chyba podpada pod groźby karalne...a to już poważna sprawa..

 • jurek4491

  Oceniono 52 razy 48

  To pierwszy taki przypadek wśród PiS dzielców kiedy pogonili tego kto rozsiewa Przemysł Pogardy i Nienawiści .

 • korkodyl_nilowy

  Oceniono 46 razy 44

  Honor u pisiarni?
  Wolne zarty.
  Krotki polecenie wyslal.
  Pail im sie pod spodem...

 • ml2403

  Oceniono 43 razy 39

  Czyżby ktoś w PiS zreflektował się, że takie wpisy tylko nabijają Tuskowi punktów zamiast go dołować jak to chcieliby pisuary.

 • ruter77

  Oceniono 41 razy 37

  PISOWIEC POSPOLITY (łac. pisoviate commune) - podgatunek ssaka trzeciej kategorii zamieszkujący obszary Europy Środkowo-Wschodniej - w szczątkowych ilościach spotykany także w innych krajach Starego Kontynentu (np. Irlandia, Szkocja, Anglia, Holandia) oraz w Ameryce Północnej. Zamieszkuje tereny bagienne i leśne. Jako drapieżnik żywi się głównie mięsem i krwią. Rozmnaża się szybko przenosząc groźne dla zdrowia i życia choroby. W przeciwieństwie do ludzi, PISowce pospolite nie są indywidualistami i czują potrzebę jednoczenia stada, najczęściej w szykach bojowych. W okresie zimowym niewielka głowa pokrywana jest futrem lub moherem, dla zatrzymania ciepła oraz zachowania pełnej tożsamości stada. Trzeba pamiętać, że PISowce nie tolerują ludzi w swoim otoczeniu. Agresją wykazują się także w stosunku do Lisów. Czując zagrożenie atakują. Wzmożona aktywność PISowców przypada na wiosnę. Większe stada można zaobserwować w pierwszej połowie kwietnia (okolice 10.04), kiedy to PISowce wychodzą ze swoich nor, w których spędziły zimę i udają się na poszukiwania mięsa i krwi. Ten okres nazywany jest przez naukowców i badaczy "tragoedia smolensciae" (łac.), Niestety ofiarami coraz częściej padają ludzie. Obserwatorzy, od lat badający życie PISowców, powtarzają, że trzeba być bardzo ostrożnym w kontakcie z tymi zwierzętami, bo charakteryzują się niezwykłą krwiożerczością oraz agresją. Należy pamiętać, że ich mózgi nie zostały do końca wykształcone, a wiele funkcji życiowych po prostu zanika. Bardzo źle funkcjonują o świcie i we mgle. Czasami odznaczają się także pewną deformacją umysłową (łac. mentis deformatio ridzicovo) i potrafią atakować bez powodu. Wzburzone stado może być niebezpieczne dla ludzkiego życia i zdrowia. Charakteryzują się formowaniem stadnej hierarchii, w której najważniejszą rolę odgrywa przewodnik stada (łac. praeses pisoviate), będący najczęściej niewielkim samcem o krótkich łapkach, wykazujący się najgłośniejszym szczekiem wśród innych osobników.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX