Sprawa Misiewicza jest definitywnie skończona? Niekoniecznie. "Jeszcze dużo zrobimy..."

• Bartłomiej Misiewicz w czwartek zrezygnował z członkostwa w PiS
• Wcześniej Jarosław Kaczyński zawiesił go w prawach członka partii
• "Jeszcze dużo zrobimy dla Polski" - obiecał na Twitterze były rzecznik MON

"To definitywnie kończy jego sprawę" - napisała na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek po tym, jak Bartłomiej Misiewicz ogłosił, że opuszcza partię. Czy to na pewno koniec jego przygody z administracją rządową? Niekoniecznie  - były rzecznik MON zasugerował późnym wieczorem, że nie zamierza wycofywać się z polityki. "Dziękuję za wyrazy sympatii, wiem że jeszcze dużo zrobimy dla Polski" - napisał na Twitterze. Wcześniej Misiewicz przeprosił Polaków za "żenujący spektakl", jakim według niego miała być nagonka mediów na jego osobę.

Dowiedz się więcej:

Dlaczego Bartłomiej Misiewicz odszedł z PiS?

- Z racji tej niesamowitej nagonki, która została wykorzystana na Prawo i Sprawiedliwość przy użyciu mojego nazwiska, złożyłem oświadczenie o rezygnacji z członkostwa w PiS - tłumaczył dziennikarzom były rzecznik MON. Jak stwierdził, sukcesy PiS są "przykrywane" przez atak na niego. Stąd decyzja o rezygnacji. - Chciałabym przeprosić wszystkich Polaków za to, że muszą tego żenującego spektaklu słuchać, muszą go oglądać - powiedział. - Nie zawsze jest tak, jak media piszą - dodał Misiewicz. Wcześniej w prawach członka partii zawiesił go prezes PiS. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Dlaczego Jarosław Kaczyński zawiesił Misiewicza?

Prezes PiS zawiesił Misiewicza, zdecydował też o powołaniu w partii specjalnej komisji, która ma wyjaśnić zarzuty stawiane byłemu rzecznikowi MON. Bezpośrednim powodem powołania komisji były doniesienia prasowe, że Misiewicz został zatrudniony w państwowej spółce Polska Grupa Zbrojeniowa, gdzie miałby zarabiać 50 tys. zł miesięcznie. Informacjom o wysokości wynagrodzenia zaprzeczał rzecznik PGZ. W środę wieczorem spółka poinformowała o rozwiązaniu umowy o pracę z Misiewiczem za porozumieniem stron ze skutkiem natychmiastowym. Jak dodano rozwiązanie umowy nastąpiło na wniosek Misiewicza. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

A TERAZ ZOBACZ: Misiewicz przed wejściem na komisję PiS

Misiewicz stawił się przed specjalną komisją PiS. Będzie też sam Macierewicz

Więcej o:
Komentarze (212)
Sprawa Misiewicza jest definitywnie skończona? Niekoniecznie. "Jeszcze dużo zrobimy..."
Zaloguj się
 • newpatric

  Oceniono 51 razy 45

  Czyli PIS każe nam wierzyć, że nikt mu tego nie załatwił, że to Misiewicz przychodził przypadkiem z tragarzami i znalazł świstek z ogłoszeniem, że poszukują kandydata bez wykształcenia z pensją 50 tys. więc zgłosił się i dostał.

  Paniczu Kaczyński, panicz to sam wymyślił?

 • newpatric

  Oceniono 39 razy 33

  Podali, że będą przyznawać

  Order Misia Białego

  szczególnei zasłużonym Misiewiczom.

  misiewicze.pl/lista-misiewiczow

 • chi-neng

  Oceniono 32 razy 26

  "Sprawa Misiewicza jest definitywnie skończona?"
  -----
  Wg mnie, jest to DOPIERO POCZATEK.

  Dopiero teraz skrzydla rozwinie...wolny od kontorli kaczego gnoma:).

  Chyba, ze mu je (te skrzydla9 'podetna', gdy juz naprawde zaczna sie go bac, bo zbyt wiele zna tajemnic.

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 34 razy 26

  pączuś świra teraz będzie pracował "społecznie" jak hofman.

 • chi-neng

  Oceniono 30 razy 24

  Przypominam:

  Caly PiS wiedzial od poczatku kto, dlaczego z jakich powodow, formowal jego kariere i kto powinien poniesc za to konsekwencje.

  Nie tylko szalony Antek, bo kaczy gnom takze 'budowal' jego pozycje, przy wspoludziale ich wszystkich przydupasow, ktorzy o tym wiedzieli.

 • punter

  Oceniono 29 razy 23

  A teraz Misiek założy jednoosobową działalność gospodarczą i będzie brał "zlecenia" od Polskiej Grupy Zbrojeniowej za 100 tys. miesięcznie.... więc głupia gawiedź niepotrzebnie się cieszy.

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 22 razy 20

  Ten gbur może jeszcze wypłynąć na szersze wody,zrobi dobrze kurduplowi jak niegdyś bull terrier kurski i będzie pozamiatane,śmierdziele z pisuaru to jednak potrafią najbardziej.

 • pedro.666

  Oceniono 25 razy 19

  Na pewno dużo zrobimy dla Polski, ale może już nie za 50 koła miesięcznie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX