Randkowe show TVP bez homoseksualistów. Kurski: Randki służą powołaniu rodziny

W TVP2 wkrótce zobaczymy program "Pierwsza randka". Dziennikarz WP zapytał prezesa TVP, czy w programie pojawią się pary jednopłciowe. Odpowiedź brzmi "nie". Jacek Kurski zasugerował, że to niezgodne z konstytucją.

Od 16 marca w TVP będzie można oglądać nowe reality-show - czytamy na portalu Wirtualne Media. W "Pierwszej randce", opartej na brytyjskim programie "First Dates", będziemy mogli obserwować, jak dwie osoby wyłonione w castingu spotkają się na tytułowej pierwszej randce. W zagranicznych edycjach programu występują zarówno pary heteroseksualne, jak i homoseksualne. Dziennikarz WP Teleshow Piotr Garbarczyk zapytał Jacka Kurskiego, czy w polskiej edycji też tak będzie.

"Randki służą powołaniu rodziny"

- Nie sądzę, żeby pary jednopłciowe pojawiły się w programie - powiedział prezes TVP. - Jesteśmy telewizją publiczną i musimy przestrzegać pewnych zasad twardo wyrażonych w konstytucji RP i prawie - mówił. Zdaniem Jacka Kurskiego randkujący homoseksualiści łamią te zasady.

Konstytucja mówi, że rodzina to związek kobiety i mężczyzny. A ponieważ randki służą temu, żeby powołać rodzinę, czyli związek małżeński, to w rozumieniu polskiego prawa, tradycji i moralności to związek kobiety i mężczyzny, to oczywistym jest, że muszą to być pary dwupłciowe - powiedział Kurski.

Garbarczyk, który nie ukrywa, że jest gejem, skomentował sprawę na swoim profilu na Facebooku. "Okazało się, że całe życie na nielegalu..." - napisał.

Nie tylko on uważa, że prezes TVP tym razem naprawdę przesadził.

A TERAZ ZOBACZ: Kaczyński w Sejmie: "Jesteśmy ludzkimi panami"

Więcej o:
Komentarze (405)
Randkowe show TVP bez homoseksualistów. Kurski: Randki służą powołaniu rodziny
Zaloguj się
 • junk92508

  Oceniono 51 razy 41

  To ja bym poszedł dalej - na początku programu niech zaczną od naprotechnolgii i potwierdzenia od proboszczów że mogą zawrzeć związek małżeński.

  Program zacząłby się od badania śluzu i temperatury uczestniczki i badania plemników u zawodnika.

  Tylko pytanie jak uzyskać te plemniki bez cudzołożenia i masturbacji?

 • art_102

  Oceniono 42 razy 34

  "Randki służą powołaniu rodziny" - hehehhe - piekne!
  ...no ale to idealnie wpisuje się w "gejadę" pis. Przecież poza właścielem kota, większosć ma rodziny, dzieci, i dalej po nocach randkuje....
  Poza tym, idąc jego przykładem, on randkowął majac rodzinę, która randkowaniem rozbił.
  Oj te pisuary, o bogu, rodzinie gadają, a zyją jak w sodomie

 • leszek.30

  Oceniono 36 razy 32

  A alimenciarze, jak Jacek Kurski, to co , będą ???

 • basia12.1

  Oceniono 26 razy 26

  ja chyba śnię,człowiek,który powie wszystko,zrobi każdy najbardziej podły numer,zniszczy każdego bez względu na wiek i zasługi,nie wyłączając rodziny,po ludzku zwykła świnia,dziś" stoi na straży wartości "i wyklucza w obronie konstytucji!Czuje się co raz bardziej oblepiona tym gównem,którego zapach dusi w Polsce od 1,5 roku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX