Poseł Kukiz'15 "poprawia" partyjnej koleżance włosy. "Zakład fryzjerski u Jakubiaka"

Dziennik "Fakt" opublikował zdjęcie posła Kukiz'15 Marka Jakubiaka poprawiającego na sali plenarnej włosy swojej partyjnej koleżance Elżbiecie Borowskiej. "Dziecinne, nie zwróciłam nawet na to uwagi" - komentuje posłanka.

Nietypowe zachowanie posła Kukiz'15 Marka Jakubiaka zarejestrował jeden z sejmowych fotoreporterów. Kiedy posłanka Kukiz'15 Elżbieta Borowska rozmawiała z szefem klubu Pawłem Kukizem, Marek Jakubiak dotykał włosów posłanki. Zdjęcia opublikował dziennik "Fakt".

"Dziecinne, ja nie zwróciłam nawet na to uwagi, byłam zajęta rozmową" - stwierdziła posłanka Borowska na Twitterze w odpowiedzi na nasze pytanie.

Zobacz zdjęcia z sytuacji w Sejmie>>>

- Jeżeli trzeba było poprawić włosy, to poprawiłem i to wszystko. Mam taki odruch ojcowski wobec moich młodych koleżanek. To, że jakiś dziennikarz z obiektywem siedzi na górze i szuka sensacji, to inna sprawa. Czy naprawdę wszędzie trzeba widzieć złą wolę i podteksty? - mówi w rozmowie z Gazeta.pl poseł Marek Jakubiak.

"Zakład fryzjerski u Jakubiaka ul. Wiejska", "Co to za zabawy w Sejmie?", "Takie końskie zaloty to w podstawówce, może jeszcze ramiączkami od stanika by tak postrzelać?" - komentują użytkownicy Twittera.

Zobacz także: "Marzenia albo obsesja dziennikarzy. Klubowi Kukiz'15 nie grozi rozpad