Komentarze (679)
TVP podała fałszywą informację o Petru. Posłanka oburzona. "Opuszczam to studio"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • leser.1

  Oceniono 16 razy 14

  Za komuny w TVP były trzy rodzaje wiadomości.

  - prawdziwe
  - prawdopodobne
  - i "inne".

  Prawdziwe były nekrologi.
  Prawdopodobne - prognozy pogody.
  Te trzecie to cała reszta bieżących "informacji".

  W Kur-wizji jest dokładnie tak samo.

 • ontos2

  Oceniono 17 razy 13

  Sq..two ma się dobrze. Opluć, skopać zdewaluowac,zniszczyc. Ubeckie metody wg pis.

 • saviour

  Oceniono 22 razy 12

  Petru jest cieniutki, ale zaczynam chcieć głosować na Nowoczesną (zamiast PO)... Im więcej TVPiSDA na kogoś pluje, tym większa szansa że ten ktoś jest godzien zaufania

 • sir_fred

  Oceniono 13 razy 11

  Cały ten "rząd" to jeden wielki fake... Począwszy od tzw. pani premier, która może zadecydować co najwyżej o wyborze broszki i o tym, jak bardzo głos jej się będzie łamał podczas orędzia. Dalej idzie minister środowiska, w rzeczywistości je niszczący. Minister zdrowia udający, że problem smogu nie istnieje, za to nadzwyczajnie przejęty zarodkami. Minister kultury, mający z nią tyle wspólnego, co minister sprawiedliwości ze znajomością prawa. Minister rozwoju/finansów i w ogóle cudowne dziecko - zagubiony w problemach gospodarczych jak mały Lesio w smoleńskiej mgle. Minister pracy zachęcająca do bezrobocia i rozdająca hojnie pieniądze pracujących. No i wisienki na torcie - minister edukacji wprowadzająca najgorzej przygotowaną reformę w nowożytnej historii Bolandy i minister obrony - ewidentnie działający na korzyść wschodniego sponsora... Jeśli pominąłem jakąś ministerialną perełkę - przepraszam.

 • justas32

  Oceniono 11 razy 11

  Świnie przy korycie - rządzą jak umieją ...

 • szcz9

  Oceniono 15 razy 11

  A dlaczego Maciej Pawlicki nie użył np. inicjału Jarosław K. albo Antoni M.?

 • heliheli

  Oceniono 19 razy 11

  przeciez TVN rowniez klamie mowiac ciagle ze p Kaczynski jest kurduplem -- a on ma przecierz 148 cm wzrostu i jest duzo wyzszy od niektorych karlow

 • tomtg123

  Oceniono 14 razy 10

  POSEŁ PIS JAROSŁAW KACZYŃSKI OSKARŻONY O PEDOFILĘ !!!
  Właśnie zbiera się Sejm żeby mu odebrać immunitet !
  Ciąg dalszy tej informacji jako odpowiedź w komentarzu do wątku.

 • gragos

  Oceniono 10 razy 10

  Ktoś wierzy, że Super Express jest finansowany tylko w pieniędzy prywatnych? Obecność Andrzeja Dudy na 25-leciu tego szmatławca rozwiewa wszelkie wątpliwości w tej kwestii. Oczywiście jeśli nie jest się ślepym wyznawcą sekty.

 • leser.1

  Oceniono 10 razy 10

  Zgadzam się z tymi, którzy uważają, że wizyty polityków opozycji w Kur-wizji są błędem.
  Pis-dzielcy na dlugo przed przejęciem władzy bojkotowali TVN i Polsat.

 • chi-neng

  Oceniono 12 razy 10

  Ta sekta skupila w sobie najwieksze bagno i kacze lajno jakie kiedykolwiek porazilo Polske, stosujace metody przerastajce nawet to co bylo kiedys.

  To kacze lajno stanie wszystkim w gardle; tym ktorzy na to glosowali, a takze tym ktorzy w tym sie 'kapia' jak narazie z zachwytem.

  Sami w tym zatoniecie!

 • katon61

  Oceniono 10 razy 10

  „Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne,
  to byśmy nigdy niczego nie mieli”
  Jarosław Kaczyński

  „Można bez trudu zaobserwować grupę polityków, głównie z PiS i jego odpadów, którzy tak często kłamią, że już nie potrafią tego nie robić”.

  „Czym jest kłamczoholizm? Uzależnieniem kłamczucha od kłamstwa, niczym pijaka od wódki”.

  Po kłamstwa w polskiej polityce najczęściej sięga Prawo i Sprawiedliwość, a zwłaszcza prezes partii Jarosław Kaczyński. „Kłamią nawet zupełnie niepotrzebnie, kontrują kłamstwem nawet takie wypowiedzi przeciwników, które skuteczniej można by skontrować faktami (prawdziwymi)”.

  „Na kłamczoholików, takich jak Jarosław Kaczyński, Jacek Kurski czy Zbigniew Ziobro nie działają nawet takie kuracje odwykowe, jak liczne przegrane procesy o kłamstwa”.

  Cztery zasadnicze kłamstwa kłamczoholika: kłamstwo odwracające, „odnowę moralną” zwaną też „wzmożeniem moralnym”, kłamstwo życiorysowe, kłamstwo o stanie Polski.
  Pierwsze z kłamstw polega na takim odwróceniu sytuacji, żeby rzeczywistość zawsze działała na korzyść kłamiącego. Nawet, a może i przede wszystkim, mimo faktów. Przykłady? Choćby oskarżenie o związek ze SKOK-ami prezydenta Bronisława Komorowskiego czy rozpowszechnienie plotki o tym, jakoby rząd planował prywatyzację polskich lasów.
  Ludzie żyjący środowisku, w którym ciągle się kłamie, po pewnym czasie mają w głowach głównie fałszywe informacje o wszystkim, co ich otacza. Żyją w matriksie, w fałszywej rzeczywistości i nie odróżniają jej od prawdziwej.

  „Działacze PiS zaczęli zbierać podpisy pod wnioskiem o referendum przeciw prywatyzacji lasów państwowych. Istne kuriozum. To tak, jakby wnioskować o referendum przeciw przenoszeniu Sahary na Antarktydę”.

  W efekcie społecznej histerii, jaką wywołało fałszywe oskarżenie, partia rządząca zgłosiła w Sejmie poprawkę do Konstytucji, mówiącą o zakazie prywatyzowania lasów państwowych. I tak, zamiast faktycznej prywatyzacji lasów, zaczęto debatować o poprawce tego zakazującej.

  Krętacze często sięgają również po kłamstwo życiorysowe. Ma to ubarwić ich przeszłość i nadać powagi. Autor zdaje sobie sprawę, że lekkie podkoloryzowanie faktów zdarza się każdemu. Nie wolno jednak przesadzić, bo wtedy nasza biografia przestaje być tak naprawdę o nas, a staje się zbiorem zasłyszanych opowieści, godnych podziwu faktów, rzeczy, które były udziałem kogoś zupełnie innego czy wreszcie zwykłych kłamstw.

  „U kłamczoholika rzecz ma się następująco. Zaczyna się od drobnych korekt, ale co roku życiorys pięknieje, przybywają nowe 'fakty', praca w biurze zarządu zamienia się w pracę w zarządzie, podoficer w oficera, tata biuralista w tatę legionistę, itd.”

  . „Po paru latach w życiorysie pojawiają się czyny, o których słyszało się w telewizji, czytanie parokrotne podziemnej prasy zamienia się najpierw w kolportowanie tejże, później w wydawanie tejże, a paniczny strach przed udziałem w podziemiu z czasem staje się byciem przywódcą tegoż”.
  Powyższy fragment odnosi się w dużej mierze do prezesa Kaczyńskiego, któremu autor zarzuca daleko idące mijanie się z faktami. Co więcej - szef największej partii opozycyjnej ubarwił również życiorys swojego brata Lecha, który sam ciągot do przypisywania sobie cudzych osiągnięć czy fabrykowania faktów w kwestii biografii nie miał.

  Kaczyński sobie przypisuje doprowadzenie we wrześniu 1980 roku do powstania jednego związku „Solidarność”, zamiast kilku związków regionalnych. I to wbrew Lechowi Wałęsie, przywódcy całego ruchu. „Wałęsa był wówczas niekwestionowanym przywódcą ogromnego ruchu, a Jarosław Kaczyński kompletnie nieznaną postacią."

 • stanislaw.sk

  Oceniono 13 razy 9

  Pic i Ściema najważniejszy przy korycie dętej zmiany.

 • zapomorski12

  Oceniono 15 razy 9

  Goebbelsowska polityka PiSu: kłamstwo powtarzane wielokrotnie dla odbiorców w końcu staje się prawdą. Niby żart, ale dla maniakalnych zwolenników pisowskiej sekty, taka informacja od początku będzie prawdziwa. I jak dziennikarz może się do tego posunąć? Petru powinien skierować sprawę do sądu. Skąd oni w tej TVP wzięli tylu zakłamanych, pół inteligentnych pseudo dziennikarzy?

 • pi.mi

  Oceniono 13 razy 9

  Nowoczesna jest rewelacyjnym recenzentem działań partii "spie*przaj dziadu".
  Celnym i mega merytorycznym.

  A najlepszym dowodem na to, że komuniści i złodzieje się ich obawiają jest ilość agresji kierowanej pod adresem Nowoczesnej i jej merytoryczna jakość. Taka wsam raz dla wioskowych bezrobotnych 500+, nie...? ;-)

 • terola

  Oceniono 13 razy 9

  Brawo, tak należy z nimi postępować i reagować na kłamstwa.Ja i moi znajomi do tej pory trochę byliśmy z boku, ale teraz mówimy,, dość kłamstwom i manipulacjom". Nie pomoże już wkrótce nawet ten tzw.prezes.

 • ukos

  Oceniono 9 razy 9

  Ot, codzienny PiSowski bandytyzm propagandowy, ulubiona przez nich gadzinowa goebbelszczyzna.

 • hunter1111

  Oceniono 11 razy 9

  pis potrzebuje mocnych informacji aby przykryc afere misiwicza i spowodowanie wypadku jak i ucieczke kierowcy macierwicza ktiry okazal sie ubekiem i to nie ssewrdowym, nsauwa sie pytanie ilu jescze ubekow ma swoim otoczeniu macierwicz?

 • zawszeprawdomowny

  Oceniono 9 razy 9

  Rachon, co slychac u brata zatrudnionego od niedawna w panstwowej spoleczce - Energa? Jak widac oplacalo ci sie skakac na trupach ofiar katastrofy smolenskiej, tylko jak dajesz rade nie pluc hienie cmentarnej, ktora widzisz w lustrze?

  trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35612,20923416,brat-michala-rachonia-glownej-twarzy-tvp-info-dostal-prace.html

 • tonik777

  Oceniono 11 razy 9

  Czyli PiS nadal boi się Petru.

 • wyboga

  Oceniono 14 razy 8

  Coś mi to przypomina. Ten sam styl, te same metody. Sekretarz komisarz TVPiS, Kurski przy pomocy swoich przydupasów doskonale potrafi powielać warsztat dziennikarski z czasów komuny. Mam nadzieje, że w przyszłości, w chwili znormalnienia sytuacji w Polsce, kanalia, komisarz prezes straci wszelkie uprawnienia do otrzymywania jakiejśkolwiek formy wynagrodzenia.

 • arwena2010

  Oceniono 12 razy 8

  Bolszewickie metody walki z oponentami. Tak było już w 1920 jak Stalin zaczynał zwalczać Trockiego.
  Insynuacjami i pomówieniami . To doskonała metoda która działa 100 lat później.
  czy mozna się przed taka technika bronić? OCZYWIŚCIE,ale nie wychodząc ze studia. A ATAKOWAĆ brak profesjonalizmu,prymitywizm, grać takimi samymi kartami?

  np CZY to prawda że Antoni Macierewicz był pod wpływem alkoholu podczas wypadku?
  Czy to prawda że to Jarosław K.kazał ministrowi natychmiast po wypadku stawić się w Warszawie.?
  Czy to prawda że model TU 154 który służyć ma do testów kosztował POLSKIEGO podatnika 20 milionów złotych?

  Nie ma znaczenia czy pytanie jest zasadne,czy ma sens, czy w ogóle trzyma się kupy. A bolszewikami NIE WYGRACIE stosując metody focha czy obrażania się.
  No ale widać że historia Komunistycznej PartI Związku Radzieckiego niczego macherów od marketingu w Nowoczesnej niczego nie nauczyła. Pewnie jej nie znają...

 • irishrem

  Oceniono 12 razy 8

  Normalni ludzie nie powinni występować w tej pisiorskiej , popieprzonej gadzinówce pt TVP! Niech się pisiorskie gadziny duszą we własnym sosie.

 • krawat23

  Oceniono 7 razy 7

  Przecież UOP juz nie istnieje i nie mógł zatrzymać Petru!

 • jollyroger1976

  Oceniono 11 razy 7

  TVP ostro gra. Twardziele! Szkoda, że nie podali, że aresztowano Maciore jak zabawial się z Miśkiem a wszystko nagrywa Kaczka

 • elenem

  Oceniono 13 razy 7

  Nie wiem po co posłanka przyjęła zaproszenie do tej szmatławej tv? Ja bym tam nie poszła. Niech sie oni sami taplają w gnoju. Rynsztok.

 • nuydones

  Oceniono 9 razy 7

  ściek tvpis oto nowe standardy telewizji polskiej

 • bokaj

  Oceniono 9 razy 7

  jak widać z wydalanych na komendę komentów pisdzielskich trolli insynuacja, tak uparcie wdrażana przez impotenta z Żoliborza jako metoda politycznego działania, weszła już wszystkim zdradzieckim kanaliom w krew...
  pamiętaj każda wredna PISdo: czym wojujesz, od tego zginiesz...

 • marf987

  Oceniono 7 razy 7

  Zgodnie ze standardami TVpiSS: Jarosław K. zatrzymany za wielokrotny gwałt kota

 • hunter1111

  Oceniono 11 razy 7

  kto rozmawia w studio tvp? nawet jak bedzie mial racje komentarze wycinki falszowanie wypowiedzi tvp obroci na rzecz pisu

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 9 razy 7

  A jak Mr Kakałko bawil sie w klubie gejowskim to byla cisza.

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 9 razy 7

  Pawlicki to ten śmieszny facet jojczący o franki? Odnalazł się, w kiblu, bo to kibel.

 • Kazio 007

  Oceniono 9 razy 7

  Zasada jest stara jak świat-rzucaj gó...em a coś się zawsze przyklei

 • stemp10

  Oceniono 7 razy 7

  Pawlicki to chyba ten głupol od franków, widać władza mu wytłumaczyła, że ma spłacać i nie jęczeć

 • zwo3119

  Oceniono 11 razy 7

  Ja też w pierwszej chwili dałem się na to nabrać. Słuchałem przypadkowo i jednym uchem bez patrzenia. Dla mnie fałszywa była nie ta wiadomość tylko ten rzekomy fakt. Coś takiego byłoby przecież przygotowaną przez PiS fałszywką w celu likwidacji opozycji.
  Petru i S-ka powinni wystąpić do sądu (europejskiego też) z żądaniem co najmniej 5 milionów odszkodowania od TVP. I zrobić aferę. A Schetyna bardzo aktywnie go popierać.

 • marek1zxcv

  Oceniono 11 razy 7

  A kto powiedział, że TVP to telewizja działająca w interesie Polaków? Przecież oni współuczestniczą z PIS w marginalizowaniu znaczenia Polski, szerzeniu półprawd, nieprawd. Toto jest nie do słuchania i oglądania.

 • kllk1221

  Oceniono 7 razy 7

  i jeszcze wam zalatwia ze abonament bedziecie za te bzdety placic!!!
  placz i plac !!!

 • wc_pis

  Oceniono 9 razy 7

  TVMenel

 • single_malt

  Oceniono 9 razy 7

  przedwczoraj od pracownikow naukowych jednej z poznanskich uczelni uslyszalem termin kur-wizja.
  Nie rozumiem go ale podoba mi sie.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 6 razy 6

  faszystowsko-bolszewicka propaganda PIS robi swoje

  a ze ich elektorat to wyjatkowo ciemny lud (oprócz faszystów i kiboli), to łyka kazde guano jakie im podadzą

 • naiwny_debilek

  Oceniono 6 razy 6

  Interesujący widok jak ci panowie w studiu sobie poczynają gdy czują się zupełnie pewnie siebie, bezkarni. A przecież życie lubi zaskakiwać :-)

 • wranek

  Oceniono 8 razy 6

  Po kiego,złamanego wujka, tam chodzicie. Nic tam nie zyskujecie, bo tylko beton pisowski to ogląda. A betonu nie przekonacie. Już lepiej zostawić ich samych, w swoim smoleńskim sosie.
  Sami się zakałapućkaja w swoich kłamstwach i nawet suweren zacznie ich olewać.
  Nie chodzić do TVPiSu, nie wpuszczac PiSosmoleńszczaków do TVNu, Polsatu, Superstacji.
  Puszczając Smoleńsk w swoich stacjach, puszczacie pisowska propagandę!!!
  Czy to takie trudne do zrozumienia?
  Nie widzicie, jak działa Trwam?

 • marchwianka.0

  Oceniono 10 razy 6

  Dziwię się, że taki odważny red. Pawlicki nie podał info, że prezes rządzącej partii(jedynie słusznej) został zatrzymany przez służby za szpiegostwo. To byłby dopiero dobry żart!!!Tylko dziś już pan redaktor nie pracowałby w TVPiS!!!

 • abxcd

  Oceniono 8 razy 6

  Dziwię sie, ze poszla Pani do studia gdzie siedzą pisuarskie scuerwa

 • insmy

  Oceniono 12 razy 6

  Dwa pisowsko-narodowe ryje, pełne nienawiści, ignorancji, chamstwa. To Polska kaczorów, macierewiczów i innych polskich, katolickich złodziei, kłamców, faszystów! Banda nieudaczników!

 • azjael

  Oceniono 12 razy 6

  Teraz Petru powinien wytoczyć im proces o zniesławienie i domagać się odszkodowania

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX