"Jakaś czarna seria". Kolizja posła PO w Warszawie. W auto Bogusława Sonika wjechał peugeot

• Po południu doszło do kolizji z udziałem posła PO Bogusława Sonika• Na ul. Rakowieckiej w Warszawie wjechał w niego kierowca peugeota• TVN24: sprawcą był członek Sztabu Generalnego Wojska Polskiego

Dzisiaj ok. godz. 15.45 na ul. Rakowieckiej doszło do stłuczki sejmowej toyoty posła PO Bogusława Sonika i białego peugeota. Nikomu nic się nie stało. - Sprawcą kolizji był kierowca peugeota. Został na niego nałożony mandat w wysokości 450 złotych - powiedziała portalowi Gazeta.pl Ewa Szymańska-Sitkiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Sonik poinformował o sprawie na Twitterze. Z jego relacji wynika, że kierowca peugeota wykonał nagły skręt na podwójnej linii ciągłej. Wg TVN24 sprawca jest członkiem Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.

Dowiedz się więcej:

Co się w czwartek stało na autostradzie A1?

Poseł Sonik pisząc na Twitterze "Jakaś czarna seria dzisiaj" prawdopodobnie odniósł się do dwóch karamboli, które miały miejsce w czwartek na autostradzie A1 między Piotrkowem Trybunalskim a Łodzią. Łącznie zderzyło się 76 samochodów. W karambolach nikt nie zginął. 34 osoby zostały ranne, a 4 trafiły w ciężkim stanie do szpitala.

A TERAZ ZOBACZ: Potrzebujesz wezwać pomoc? Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych?

Więcej o: