Lichocka o Misiewiczu: "Odbi這 mu". Uspokaja: to od ci篹kiej pracy dla Polski

- Jest m這dy. Odbi這 mu. Woda sodowa nie wybiera wy陰cznie Platformy, wybiera te m這dych ch這pak闚, kt鏎zy ci篹ko pracowali za darmo - m闚i豉 w Jarocinie pos豉nka Joanna Lichocka o asystencie Macierewicza.

Na spotkaniu z wyborcami w Jarocinie posłanka postanowiła zmierzyć się z mitem, że PiS zatrudnia znajomych bez kompetencji. Nie dała się wyprowadzić z równowagi okrzykami z sali, że posady dostają dziś pielęgniarki i aptekarze. Zaczęła pytać o konkretne nazwiska. Kiedy padło z sali nazwisko Bartłomieja Misiewicza, rzecznika prasowego szefa MON, szybko odparowała: Przy sprawie smoleńskiej jeździł dzień i noc, z Macierewiczem, po najbardziej zapadłych dziurach. Ciężko pracował. Należy mu się order i to nie jeden, ponieważ pracował dla Polski.  

Ale Lichocka dostrzegła też drugą stronę medalu:

Misiewicz jest młody. Odbiło mu. Woda sodowa nie wybiera wyłącznie Platformy, wybiera też młodych chłopaków, którzy ciężko pracowali za darmo przez kilka lat i teraz stali się asystentami bardzo ważnego ministra 

Posłanka nie traci jednak nadziei i wierzy, że młody asystent oprzytomnieje. O tekście  "Faktu" opisującym, że na nocną imprezę w Białymstoku przyjechał służbową limuzyną mówi, że został zmanipulowany. - Nie było pokazanego Misiewicza jak się bawi, był stojący Misiewicz. A oni opisali, że tańcował z dziewczynami - obruszyła się Lichocka.

 

Przyznała też z lekkim smutkiem, że przeciwnicy PiS mają skuteczną propagandę. - Ludzie mówią o Misiewiczach i Pisiewiczach, ale jak zapytać o konkretne nazwisko - zawiesiła głos. Oczywiście, nie twierdzi, że przypadków skoku na posady i pieniądze nie było. - Rz康, administracja, spółki to mnóstwo ludzi, których trzeba było wymienić, którzy realizują politykę rządu, tego rządu - oświadczyła.   

Kiedyś PiS chciał likwidacji gabinetów politycznych. Teraz zatrudnia tam kilkadziesiąt osób, w tym Bartłomieja Misiewicza

Wi璚ej o:
Komentarze (324)
Lichocka o Misiewiczu: "Odbi這 mu". Uspokaja: to od ci篹kiej pracy dla Polski
Zaloguj si
 • fakiba

  Oceniono 71 razy 65

  ζdne mi za darmo , 12 tysi璚y pensji a do tego s逝瘺owa karta bez limitu na cele "reprezentacyjne

 • fakiba

  Oceniono 61 razy 59

  Lichockiej te jak wida odbi這 , a raczej ca趾iem jej si popisi這 w durnym 豚ie , salceson i ci篹ka praca za darmo

 • dziadekjam

  Oceniono 55 razy 49

  "Przy sprawie smole雟kiej je寮zi dzie i noc, z Macierewiczem, po najbardziej zapad造ch dziurach. Ci篹ko pracowa. Nale篡 mu si order i to nie jeden, poniewa pracowa dla Polski."
  ===================================================================
  A co w tej "sprawie smole雟kiej"(?) wymaga這 瞠by Misiaczek "je寮zi dzie i noc, z Macierewiczem, po najbardziej zapad造ch dziurach."? Szukali trotylu? A mo瞠 przytulnego k帷ika z dala od oczu z造ch ludzi? :-)

 • elenem

  Oceniono 44 razy 42

  Ha ha ...ale sie Misiek napracowa. G鏎nicy...s造szycie? ha ha ha.... az uty biedaczek, taki spracowany. Nie no.... ale r璚e ma spracowane ch這pak.. prawie jak Lichocka :)))

 • berek-oberek

  Oceniono 36 razy 34

  "Przy sprawie smole雟kiej je寮zi dzie i noc, z Macierewiczem, po najbardziej zapad造ch dziurach."

  Gdzie indziej ch皻nych s逝chaczy by znale幢i?

 • azotanpotasu

  Oceniono 33 razy 31

  je寮zi dzie i noc, z Macierewiczem, po najbardziej zapad造ch dziurach. - zeby mu sie wlasna dziura nie zapadla od tych nocnych wycieczek - temu misiu

 • krynolinka

  Oceniono 35 razy 31

  Taki zas逝穎ny to mo瞠 wcze郾iejsza emerytura si nale篡.Odpocznie ch這pak si nabierze.Nawet ju nie jest to 鄉ieszne .

 • fakiba

  Oceniono 30 razy 28

  Not ju wiadomo , 瞠 AAntek z salcesonem tylko zapad貫 dziury odwiedzali gdzie krzewili wiar smole雟k i ciemny lud u鈍iadamiali w dzie i noc

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX