Opozycja blokuje mównicę, a posłanka PO nagrywa Kaczyńskiego. Prezesowi nagle puściły nerwy....

Posłanka PO Agnieszka Pomaska nagrała i udostępniła na Twitterze film z protestu opozycji na sali plenarnej w Sejmie. Na nagraniu widać, jak podchodzi i dyskutuje z siedzącym w ławie prezesem PiS. "Niech pani idzie do diabła!" - rzuca w pewnym momencie zirytowany Jarosław Kaczyński.

Od godz. 15 przez kilka godzin posłowie opozycji blokowali sejmową mównicę. Protestowali w ten sposób przeciwko planom ograniczenia dostępu dziennikarzy do Sejmu. Kilkadziesiąt osób skandowało: "Bez cenzury, Bez cenzury".  

ŚLEDŹ NASZĄ RELACJĘ NA ŻYWO

Kiedy na sali posiedzeń protestowała opozycja, przed Sejmem zebrał się spory tłum ludzi. Trwa protest w obronie wolności mediów i wspierający polityków opozycji blokujących sejmową mównicę. Uczestnicy manifestacji skandują: "Wolne media", "Konstytucja", "Nie pozwolimy nam odebrać wolności".

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (335)
Opozycja blokuje mównicę, a posłanka PO nagrywa Kaczyńskiego. Prezesowi nagle puściły nerwy....
Zaloguj się
 • 5m00tny

  Oceniono 82 razy 66

  Jarosław Kaczyński to ten gostek w kaszkiecie przemawiający z taboretu każdego dziesiątego dnia miesiąca, który nazywa siebie "dżentelmenem|?

 • pysio62

  Oceniono 65 razy 49

  Kaczynski to po prostu nie tylko nieszczescie dla Polski i Polakow, ale tez i zwykly cham.

 • krynolinka

  Oceniono 56 razy 44

  Paru panów mizoginów tu na forum mówią o pani posłance per idiotka .Panowie to polityka ale trochę do diabła kultury .Pomaska ma większe jaja niż niejeden poseł z PiS-u przynajmniej nie jest sterowana jakimś niewidzialnym przyciskiem w kieszeni jakiegoś prezesa .Dziewczyny w tej kadencji mają tupet i po prostu wolę walki .Jestem za :)

 • jxl82

  Oceniono 49 razy 41

  Kaczyński zakiwał się o swoje krzywe nogi. Teraz ma dwa wyjścia oba oznaczają jego klęskę . Albo rezygnować ze zmian albo brnąć narażając poparcie Pis na bardzo poważną i systematyczną erozję. Otworzył więcej frontów jak Hitler i przegra podobnie jak on. Spieprzaj Dziadu do piekła!

 • taglinda

  Oceniono 54 razy 36

  pi...ckie trolle wypełzły.. Putin zapłacił kolejną transzę judaszowych rubelków czy baćka Łukaszenka włączył się w sponsoring?

 • flemming

  Oceniono 33 razy 29

  Ukradł księżyc, zabił brata, taki z niego demokrata

 • calmy

  Oceniono 36 razy 28

  KAczynski? Kaczynski?
  Czy to nie przypadkiem ten szeregowy posel PISu ktorego trzeba bylo schowac na zapleczu aby PIS nie przerznal wyborow?

 • natenczas_wojski

  Oceniono 28 razy 24

  Rozwydrzony bachor Kaczyński, nieznający świata mizantrop, nie ma rodziny o rachunku bankowym i prawie jazdy nie wspominając, nie zna żadnego języka obcego, nie zna życia i świata poza Żoliborzem, frustrat, którego fascynuje jedynie władza, człowiek pełen pogardy dla innych ludzi, który wyprowadza nas z zachodniego kręgu kulturowego! Przecież to, że on sprawuje władzę to jakaś ciężka paranoja! Polacy, obudźcie się!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX