Bartłomiej Misiewicz wraca na studia. "Jeśli będzie miał czas na pracę, będzie ją kontynuował"

• Szef MON: Bartłomiej Misiewicz wraca na studia, na trzeci rok
• Był widziany w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu
• B. Misiewicz jest zawieszony w funkcji rzecznika prasowego MON

Bartłomiej Misiewicz, zawieszony w funkcji rzecznika MON, znów będzie studentem. - Pan Bartłomiej Misiewicz rozpoczyna rok akademicki, kończy studia. Jeżeli będzie miał jeszcze czas na pracę, to będzie ją kontynuował - mówił w piątek w programie "Kwadrans polityczny" minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Szef MON mówił, że rok akademicki Misiewicz rozpoczyna w sobotę i będzie to trzeci, a więc ostatni rok studiów licencjackich. Były rzecznik MON był widziany w sobotę na inauguracji roku akademickiego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, założonej przez o. Tadeusza Rydzyka. Dziennik "Fakt" informuje, że to właśnie tam będzie studiował Bartłomiej Misiewicz.

Dowiedz się więcej:

Kim jest Bartłomiej Misiewicz?

26-letni Bartłomiej Misiewicz jako 20-latek, tuż po katastrofie smoleńskiej, wstąpił do PiS. Od początku współpracował z Antonim Macierewiczem. Już dwa lata później był członkiem Rady Politycznej tej partii. Kiedy PiS objął rządy w 2015 r., został rzecznikiem MON, szefem gabinetu politycznego Antoniego Macierewicza oraz pełnomocnikiem ds. Centrum Eksperckiego kontrwywiadu NATO. Dziennikarze wytykali mu wówczas, że pracował jedynie w aptece, a także podnosili kwestię jego wykształcenia, na co odpowiadał, że jego awans był „oparty na dziewięcioletniej pracy, a tym samym zdobytej wiedzy i nabraniu kompetencji”.

Jakie funkcje pełni Bartłomiej Misiewicz?

We wrześniu 26-latek - bez wymaganego na takim stanowisku wyższego wykształcenia - został członkiem rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej. W statucie PGZ dokonano zmian. Był też w radzie nadzorczej ENERGI Ciepło Ostrołęka (zrezygnował po medialnej krytyce). Po publikacji "Newsweeka" wystąpił o zawieszenie funkcji w MON. Jego prośba została spełniona. Zrezygnował też z rady nadzorczej PGZ.

Czym zajmuje się teraz Bartłomiej Misiewicz?

Bartłomiej Misiewicz w Gabinecie Politycznym MON zajmuje się analizą dezinformacji medialnych wymierzonych w bezpieczeństwo państwa - tak poinformowało ministerstwo kilka dni temu. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Zobacz także: Dorn: Misiewicz stał się ''ośmiorniczką'' PiS, choć do ośmiorniczek nic nie mam 

Więcej o:
Komentarze (252)
Bartłomiej Misiewicz wraca na studia. "Jeśli będzie miał czas na pracę, będzie ją kontynuował"
Zaloguj się
 • jnd

  Oceniono 71 razy 35

  Czepiaja sie Misiewicza, a on ani niczego zlego nie zrobil ani to nie jego wina, ze go doceniaja ci z ktorymi akurat wspolpracuje. Zwykla brutalna, polityczna nagonka. Studia produkuja absolwentow a nie ludzi madrych, madrosc ludzi to glownie wrodzone cechy i ich osobiste zaslugi.

 • jeremiah833

  Oceniono 38 razy 34

  No, i ten prosiak niedługo znów wypłynie. Jak to g...no w prozie Andrzejewskiego.

 • jeremiah833

  Oceniono 17 razy 15

  aaaaa.... wykształci się w nib y-szkółce klepania pacierzy? Kolejny ....? A to, jest pisowski Geniusz Intelektu? Ale pobożny za to, że chu...chu.....

 • shark_ik

  Oceniono 12 razy 10

  po co tam poszedl - dla sciemy?
  i tak wiadomo, ze ten jego licencjat bedzie gowno warty - rownie dobrze mogliby mu dac papier bez chodzenia na zajecia

 • ggchmiel

  Oceniono 9 razy 9

  O kurcze! Jak nic wyjdzie habilitowany....)))))).

 • kronikastyropianu

  Oceniono 21 razy 9

  Czemu tylko licencjat ? Od razu magisterium ! Albo doktorat jak Wałęsa. W "wolnej" Polsce wszystko możliwe. N.p. awans szeregowca rezerwy na generała służby czynnej - jak Głódzia !!!
  O take Polskie siem przecież byly styropiany !

 • blski

  Oceniono 6 razy 6

  "Towarzyszu rektorze to na ktorymn roku studiow ja teraz jestem?" Pyta sekretarz Partii.
  "Na drugim." Cichutko, ze spuszczonymi oczami wymamrotal rektor
  "slabo sie staracie, towarzyszu, slabo sie staracie"
  .

 • teddy_boy

  Oceniono 39 razy 5

  Czym obecnie zajmuje się pan Graś, były cieć u niemieckiego przedsiębiorcy?

 • probelpl

  Oceniono 11 razy 5

  Przypomina to tradycje z PRL-u kiedy to I sekretarz zadawał pytania na którym to roku jestem ,a kiedy przyniesiono mu dyplom ukończenia studiów na srebrnej tacy to zabrał dyplom razem z taca . takie jaja , bananowe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX