"Czy można być gnojem i palantem?". Zlustrowali go w TVP. Nam powiedział, co o tym myśli

Zaatakowali go dziennikarze "Wiadomości". Powód? - Ten sam człowiek protestował z nauczycielami, przeciwko zakazowi aborcji i w obronie praw zwierząt - słyszymy w materiale. Marek Kossakowski już odpowiada.

"Wiadomości" wyemitowały materiał dotyczący protestu nauczycieli. To jednak nie organizatorzy zostali najbardziej skrytykowani. Kozłem ofiarnym został Marek Kossakowski. 

Zarzut? TVP nie spodobało się to, że protest nauczycieli nie był pierwszym, w którym w ostatnim czasie brał on udział. Wcześniej był też na marszu kobiet, Buncie Ciał przed Sejmem, protestach KOD-u, marszu równości, proteście artystów, a nawet - podkreślał z oburzeniem reporter - w obronie praw zwierząt w cyrkach.

Jak materiał komentuje sam zainteresowany? - Tak, my Zieloni uczestniczymy we wszystkich demonstracjach, jesteśmy wszędzie tam, gdzie powinniśmy być - mówi nam Kossakowski. I dodaje:

Czy można być szubrawcem, gnojem i palantem? Wolno! Oczywiście, można. Takie są prawa człowieka, każdy z nas wybiera, czy jest uczciwy czy nie. Ale czy takich palantów, gnoi i szubrawców należy przyjmować w polskim Sejmie? Otóż nie należy, moim zdaniem. I dlatego tu jesteśmy!

Tu, czyli na manifestacji przed budynkiem Sejmu. Zorganizowano ją w proteście przeciwko wystąpieniu Paula Camerona. Badacza, który zajmuje się homoseksualizmem, ale nie jest uznawany w świecie nauki.

Więcej o:
Komentarze (206)
"Czy można być gnojem i palantem?". Zlustrowali go w TVP. Nam powiedział, co o tym myśli
Zaloguj się
 • sunim

  Oceniono 70 razy 26

  Aktywista-protestant taki sam zawód jak każdy inny. Można dobrze zarobić, ale trzeba wiedzieć jak i kiedy. Oczywiście teraz suche lata dla lewackich aktywistów - publiczny pieniądz przestał płynąć tak ochoczo (choć bez przesady, przecież jeszcze można mnóstwo wyszarpać w samorządach). Ale to inwestycja jest. Za kilka lat się zwróci z nawiązką.

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 44 razy 20

  Fajnie że cokolwiek już przechodzony hippis ma czas latać na każdy protest jaki jest. Lepiej tak, niż ma siedzieć w domu albo ludzi zaczepiać na ulicy. Każdy ma hobby jakie lubi.
  Tak prawdę mówiąc to myślałem że to jakiś starszy brat Majewskiego. Mógłby w reklamach grać i sobie dorobić. No ale po co pracować, gdy można sobie powiecować.

 • foreks

  Oceniono 40 razy 20

  Ludzie na starosc dziwaczeja, nie maja co robic, glupieja, szukaja sensu, wiec i mozna wyobrazic sobie, ze jedni chadzaja codziennie do kosciola i do spowiedzi, a inni popisuja sie na kazdym wiecu, zebraniu, komitecie, pochodzie.

 • bialyrasizm

  Oceniono 42 razy 20

  Może to Hadacz z doklejoną brodą?
  Obaj są z zawodu uczestnikami protestów wszelakich.

 • Barbara Markowska

  Oceniono 24 razy 20

  może Ci co na niego tu plują chociaż trochę się wysilą i jak sami nie potrafią poszukać, to chociaż tyle wysiłku włożą, że klikną w Wikipedii "Marek Kossakowski"

 • wuetend

  Oceniono 50 razy 20

  uuu czerska miotła ..... komentarze zmiotła.

  To wyręczę "red-aktorów":
  DEMONSTRACJA przeciwko #CETA i #TTIP, najbliższa sobota, 15/10. Start: 13.00 przed Ministerstwem Rolnictwa, później marsz pod opłacaną z naszych podatków rezydencję Premiery Szydło.

  Inicjatywa obywatelska. Przekazujcie dalej

 • jurakuz

  Oceniono 152 razy 20

  bezdomny? bo tak wygląda jakby się nie mył z miesiąc.może to jest przyczyna?

 • zuuuraw

  Oceniono 174 razy 20

  Był niby w Solidarności a teraz w wolnym kraju chce wprowadzać cenzurę a ludzi o odmiennych poglądach nazywa gnojami, szubrawcami !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX