"Skrzywdził Pan moje dzieci". Wściekła Mucha wygarnęła Kukizowi w Sejmie po jego wpisie

Fotoreporterzy sfotografowali w Sejmie zdenerwowaną Joannę Muchę, która tłumaczy coś Pawłowi Kukizowi. Wcześniej posłanka napisała na Facebooku, że Kukiz skrzywdził jej dzieci.

To musiało się tak skończyć. Konflikt między Joanną Muchą a Pawłem Kukizem narastał od kilku dni. Najpierw lider Kukiz'15 zaatakował posłankę PO za to, że przyłączyła się do Czarnego Protestu. W swoim wpisie na Facebooku stwierdził też, że Mucha zostawiła swoje dzieci, by walczyć o prawo do aborcji. "Pierwszy raz ktoś podniósł rękę na moich Synów" - odpowiedziała na portalu oburzona posłanka. Dyskusja przeniosła się najwyraźniej na salę sejmową. Fotoreporterzy sfotografowali moment, kiedy zdenerwowana Mucha mówi coś do Kukiza i celuje w niego palcem.

"Swoim wpisem skrzywdził pan moje dzieci" 

"Matka, która zostawia własne dzieci i idzie na Manifę, by domagać się jeszcze na dodatek bezproblemowej, w zależności od jej 'widzimisię', możliwości zarzynania trzymiesięcznej żywej istoty to ... Trudno mi znaleźć określenie..." - napisał Paweł Kukiz na Facebooku. Dołączył też link do artykułu "Super Expressu", w którym napisano, że po rozwodzie Muchy jej dzieci zamieszkały z jej byłym mężem.

"Wiele razy byłam atakowana, przyzwyczaiłam się. Ale pierwszy raz ktoś podniósł rękę na moich Synów" - odpowiedziała Mucha również na Facebooku. "Panie Paweł Kukiz. Swoim wpisem skrzywdził Pan moje dzieci. Zrobił to Pan dla celów politycznych. Wystawia Pan świadectwo sobie - nie nam" - dodała.

Zgrzyty przy dyskusji o "in vitro" 

Wcześniej Joanna Mucha krytykowała Pawła Kukiza za jego wypowiedzi o in vitro - przypomina "Newsweek". - Panie Pośle, naprawdę... niech Panu ktoś przynajmniej podstawowe informacje przygotuje... I jeszcze mała zagadka dla Pana Posła. Jeśli będzie można zapłodnić tylko jedną komórkę jajową, a 75 do 80% zarodków obumiera przed implantacją, to jakie jest prawdopodobieństwo, że zarodek zostanie przetransferowany do macicy...? Może być za trudna... - stwierdziła Mucha.

Sprawdź też książkę: "Pro. Odzyskajmy prawo do aborcji" >>

Zobacz też WIDEO: Czarny protest. Polki przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej