Tomasz Lis kpi z Trumpa po debacie. I zamieszcza ten cytat: Trump nadaje się...

Do grona komentatorów pierwszej debaty Donalda Trumpa i Hillary Clinton dołączył Tomasz Lis. Dziennikarz znalazł na Twitterze cytat, który nie spodobałby się kandydatowi Republikanów na prezydenta.

Poniedziałkową debatę prezydencką pomiędzy Hillary Clinton a Donaldem Trumpem skomentował dziś Tomasz Lis na Twitterze: 

Chyba najlepsze podsumowanie debaty. Jerry Spinger: Clinton nadaje się do Białego Domu, Trump do mojego show - napisał

Dziennikarz zacytował Jerry'ego Springera, gospodarza amerykańskiego talk-show "Potyczki Jerry'ego Springera", do którego zaprasza gości "z ulicy", często bardzo kontrowersyjnych i porusza tam tematy homoseksualizmu, prostytucji czy zdrad małżeńskich. Podczas programu zazwyczaj dochodzi do bójek i awantur.

Obserwujący Tomasza Lisa na Twitterze zgadzali się z dziennikarzem:

Taki sam stopień oderwania od rzeczywistości, jak w Polsce. Będzie bolało - napisał Lodzermensch
Zobaczymy, do czego się nadają Amerykanie - skomentował Tomasz

Donald Trump kontra Hillary Clinton. Pierwsza debata kandydantów na prezydenta USA

Więcej o:
Komentarze (194)
Tomasz Lis kpi z Trumpa po debacie. I zamieszcza ten cytat: Trump nadaje się...
Zaloguj się
 • plutoniczna

  Oceniono 16 razy 10

  no niestety Hartman ma rację:
  Donald Trump zwycięży bo:

  ...W świecie pachnie draką. Jest moda na drakę. Skoro możliwy był Brexit, możliwe stało się wszelkie niemożliwe. Spuszczony z uwięzi lud może wszystko.
  .....Nadszedł czas populistów i trybunów ludowych.
  .....Bo kluczową emocją tych lat jest wzgarda – różniąca się od pogardy nonszalancją i okrucieństwem. Lud pragnie zdzierać maski i spuszczać spodnie każdemu, kto do czegoś doszedł. Rechot „demaskatora” przewala się przez świat. Rechot buduje wspólnotę – łatwiej i przyjemniej niż współpraca i samorządność. Satysfakcja z przekłuwania balonów i ogłaszania na każdym rogu, że król jest nagi i w ogóle wszyscy są nadzy, to ersatz namiętności rewolucyjnej. W czasach, gdy każdy ma coś do stracenia, taki ersatz jest lepszy od rewolucji prawdziwej.
  ......I takim to sposobem Donald Trump zostanie prezydentem USA, a później Marine le Pen prezydentem Francji i cholera wie, co jeszcze się wydarzy. Była pora na Telesfora, a teraz jest pora na Warchoła.

  No i co? Czy świat się zawali? Nic z tych rzeczy. Po prostu cofniemy się o pół wieku. Świat znów będzie „zimnowojenny”, niebezpieczny, a ludzie zatęsknią za prawdziwymi mężami stanu, którzy opanują sytuację. Musi być czas psucia, żeby potem nastał czas naprawiania. Musi być karnawał, żeby była praca. Dziś narody wybierają się do burdeli – zażyć rozkoszy, odprężyć się i pokazać komuś swoją wyższość. Jak wyjdą na zimną, ciemną ulicę, dopinając rozporki, to otrzeźwieją i przypomną sobie o żonach i dzieciach. Bo niestety, jak na razie, narody to ciągle mężczyźni.

  całość na:
  hartman.blog.polityka.pl/2016/09/27/dlaczego-trump-wygra/?nocheck=1

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 52 razy 10

  Tak,tak komorowski wygra w pierwszej turze i zniszczyl dude w debacie telewizyjnej :)
  Jak bylo kazdy wie.

 • wichura

  Oceniono 17 razy 9

  Jeśli już ktoś kpi, to Jerry Springer. Choć oczywiście nie robi tego bezinteresownie, to jemu wolno - bo ma miliony odbiorców (nie najwyższych lotów, tak na marginesie).
  A Lis jedynie cytuje wypowiedź kolegi po fachu zza Oceanu. Co większość Polaków, o Amerykanach nie wspominając, skwitować może co najwyżej wzruszeniem ramion.

 • kapitan.kirk

  Oceniono 44 razy 8

  <<< Tomasz Lis kpi z Trumpa po debacie. >>>

  Sztab Trumpa niechybnie w panice.

 • vito60

  Oceniono 10 razy 6

  Polska ma durnia za prezydenta i posła Kaczora, na szczęście nie mamy bomby atomowej, bo by Antek zaszalał.

 • blue911

  Oceniono 15 razy 5

  Trump to jest niebezpieczny oszust. Ja nie wierze w jedno slowo,ktore ten szmalcownik obiecuje! Zobaczymy czy Amerykanie przejrza na oczy w pore czy wpadna w bloto,jak z Bushem?

 • patriot.wr

  Oceniono 35 razy 5

  Clintonowa idzie jak BURZA Komorowski Bronisław, który nie miał z kim przegrać!

 • antykaczysta40

  Oceniono 11 razy 5

  Koledzy i koleżanki. Należy odróżniać trolli pisowskich od trolli ruskich. Wiem, przed wyborami w Polsce tego nie było. Niestety pis się od tego nie odciął dlatego wygrał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX