Pawłowicz szczęśliwa po głosowaniu ws. aborcji. Wykorzystała zdjęcie z Liroyem. To mu się nie spodobało...

"Radość posłów po odrzuceniu lewackiego projektu ułatwiającego zabijanie dzieci" - napisała Krystyna Pawłowicz i umieściła na FB zdjęcie, na którym jest też poseł Piotr "Liroy" Marzec. On najwyraźniej nie podzielił jej ekscytacji.

W piątek Sejm skierował do dalszych prac projekty ustaw: "Stop aborcji", zaostrzający przepisy antyaborcyjne. Projekt "Ratujmy kobiety", liberalizujący prawo, odrzucono. Zdecydowały o tym przede wszystkim głosy PiS, jednak razem z nimi głosowali niektórzy posłowie opozycji. Którzy dokładnie? Sprawdź >>>

Radość Pawłowicz

Po głosowaniu posłanka PiS Krystyna Pawłowicz umieściła na swoim Facebooku zdjęcie trójki uśmiechniętych parlamentarzystów z podpisem:  "Radość posłów po odrzuceniu lewackiego projektu ułatwiającego zabijanie dzieci". Oprócz Pawłowicz są na nim Bartłomiej Wróblewski (PiS) oraz poseł Kukiza Piotr "Liroy" Marzec. 

Wieczorem jednak pojawiła się korekta. "DOPRECYZOWANIE treści postu na prośbę Pana Piotra LIROY'a-Marca: Radość posłów PIS /TYLKO posłów PIS/ po odrzuceniu lewackiego projektu ułatwiającego zabijanie dzieci." - czytamy na fanpage posłanki (pisownia oryginalna).

"Po prawej poseł KUKIZ 15 Piotr Liroy-Marzec, który NIE CIESZYŁ SIĘ z posłami PIS, który wstrzymał się od głosu, a z którym PRZED zdjęciem rozmawialiśmy TYLKO o medycznej marihuanie. Pana Posła Marca przepraszam za niejednoznaczny wpis,ale to z rozpędu, bo ja bardzo się cieszyłam." - napisała Krystyna Pawłowicz.