Kaczyński na wyjeździe zrugał PiS: Najwyższy czas kończyć "bankietowanie" i świętowanie...

- Zagrożenie, które jest przed nami: możemy się potknąć o własne nogi - mówił na wyjazdowym klubie PiS w Jachrance Jarosław Kaczyński. - Najwyższy czas kończyć "bankietowanie" i świętowanie po zwycięstwie - dodał.

Członkowie PiS spotkali się na wyjazdowym klubie w Jachrance pod Warszawą. Jak spekulują media, może tam dojść do ogłoszenia decyzji w sprawie ewentualnych zmian personalnych w rządzie. - Jesteśmy pod szczególnym nadzorem. Musimy być jak żona Cezara - powiedział Jarosław Kaczyński w przemówieniu do członków partii.

- Zagrożenie, które jest przed nami: możemy się potknąć o własne nogi - mówił polityk. Jego mowa nie była transmitowana, fragmenty zamieściła na Twitterze rzecznik klubu, Beata Mazurek.

- Musi być odczuwalna poprawa dla ludzi. W gospodarce, w służbie zdrowia, oświacie, wymiarze sprawiedliwości, w bezpieczeństwie - mówił prezes PiS. Kaczyński nie był pobłażliwy dla swoich partyjnych towarzyszy. - Najwyższy czas kończyć "bankietowanie" i świętowanie po zwycięstwie. Aby marzyć o kolejnych zwycięstwach, musimy ciężko pracować - podkreślił.

Wyjazdowe posiedzenie klubu PiS odbywa się w piątek i sobotę. Jak napisał portal 300polityka , w sobotę członkowie klubu mają porozmawiać z ministrami. W planie posiedzenia nie ma odrębnego wystąpienia premier Szydło.

Zobacz też WIDEO: "Przygody pana Misiewicza kierują się do Bełchatowa". PO składa doniesienie do prokuratury