Poseł PiS wychwala Kaczyńskiego. I zdradza, dlaczego prezes nie ma żony

- To wielki patriota, który dobro Polski ma na najważniejszym miejscu - mówił o Jarosławie Kaczyński w radiu Zet Marek Suski, poseł PiS. Wyjaśnił, dlaczego prezes partii nie ożenił się

- Byłbym rad, gdyby nastąpiła zmiana i Jarosław Kaczyński został premierem. Cenię premier Szydło, ale Kaczyński jest politykiem najwyższej klasy – mówił w programie Gość Radia ZET Marek Suski, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Przyznał też, że to ze względu na prezesa PiS jest członkiem partii.

 

- Dla niego jestem w Prawie i Sprawiedliwości, bo wiem, że to wielki patriota, który dobro polski ma na najważniejszym miejscu. To jest najważniejsza rzecz w jego życiu - powiedział Suski. Stwierdził przy tym, że to patriotyzm jest powodem, dla którego Jarosław Kaczyński nie ma żony.

- Nie ożenił się właśnie dlatego, że służył Polsce. Nie chciał, tak jak mówił kiedyś, unieszczęśliwić jakiejś kobiety, którą by pozostawiał służąc Polsce - mówił poseł PiS.

- Wielu potrafiło służyć Polsce i się żenić, a nawet żenić się po parę razy - zauważył prowadzący program Konrad Piasecki.

- To prawda. W tym Piłsudski był lepszy - odpowiedział Marek Suski.

Zobacz także: Burzliwa relacja Jarosława Kaczyńskiego z Jadwigą Staniszkis

 

Więcej o: