Komentarze (270)
Fatalne nagłośnienie, brak konkretów... Miały być nowe fakty ws. katastrofy, było podsumowanie prac komisji
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tadec

  Oceniono 5 razy 5

  Taylor... "Frankie goes to Hollyshit..."

 • rowi

  Oceniono 7 razy 5

  Ta rusofobia was wykończy; decyzja o przekopie Mierzei Wiślanej, to także przejaw rusofobii a wyobrażenia, ze przez to port w Elblągu stanie sie Amsterdamem, to marzenia ściętej głowy Solidaruchów durnych jak buty kleru, który te rusofobie podsyca, bo Ruski nie wpuściły do siebie papieża-Polaka, którego wybrano z inspiracji światowej finansjery w wiadomym celu, bo akurat czas dojrzał ( powstanie KOR, wydarzenia Radomskie)

 • luket82

  Oceniono 11 razy 5

  Deszcz może mały ale powiało. Przyjdzie czas, że zbiorą burzę, póki co sieją wszędzie gdzie się da

 • polsilver100

  Oceniono 13 razy 5

  Nigdy nic nie będzie jawne,bo nie ma co być jawne.Macierewicz już od lat mówi o dowodach których do dzisiaj nikt nie widział

 • polsilver100

  Oceniono 8 razy 4

  co ma wisieć nie spadło z tupolewem

 • evergreen111

  Oceniono 27 razy 3

  Dlaczego ŚMIERDZĄCY TCHÓRZ, czyli SZALONY ANTEK MACIEREWICZ nie chciał sprawdzić czy ktoś przeżył katastrofę, tylko zżarł obiad (był zapłacony, szkoda żeby przepadł ) i pojechał do Polski?

 • amhu

  Oceniono 27 razy 3

  Antoniemu, by "udowodnić" swoje tezy, pozostaje tylko jedno: sfabrykować dowody.

 • patryk.nijaki

  Oceniono 5 razy 3

  porazajaca ilosc pisowskich troli ujawnila sie na forum. widac bardzo im zalezy na wciskaniu klamstewek macierewicza. ciekawy ile dostaja od klikniecia

 • maciacho30

  Oceniono 11 razy 3

  Lepiej niech już zrobią ten krasztest brzozy na dachu samochodu! BUHAHAHAHAAHAHHAHAAHHAHAHAAHHAHAAHAHAHAH

 • kichchi

  Oceniono 27 razy 3

  przecież widzielismy na filmie że były wybuchy

 • czerwoneoczykoguta

  Oceniono 21 razy 3

  pis - partia kretynów, stworzona przez idiotę i zasilana przez debili. Zgniją w pierdlu.

 • ambion2015

  Oceniono 21 razy 3

  Wszystkie materiały powinny być jawne. Przyszedl czas na rzetelne śledztwo.

 • nie_lubie_skrajnosci

  Oceniono 37 razy 3

  Mówią, że podobno chorobę psychiczną widać na twarzy...
  Patrzę na kolejne zdjęcie i jestem przekonany, że "podobno" w powyższym zdaniu można śmiało skreślić...

 • drjlbem

  Oceniono 2 razy 2

  Nie jest naukowcem ten co podszywa sobie tytuł do którego nie ma prawa . Associate Professor to nie Professor tylko asystent. Mr Taylor powiedział że był czeladnikiem u de Havilland a tłumacz przetłumaczył to jako wspolprace z tą słynną firmą.
  JlB PhD

 • 1pirat2

  Oceniono 2 razy 2

  To znaczy,że największym sukcesem tej podkomisji jest udowodnienie, że Błasika nie było w kolpicie.

 • pull_up_terrain_ahead

  Oceniono 8 razy 2

  ...a kasiora leci.

 • wt06543

  Oceniono 2 razy 2

  Redakcjo, uprzejmie proszę sobie poprawić błędy: ortograficzny i gramatyczny we fragmencie: "są to Centralne Laboratorium Kryminalistyki KGP, Instytut Zena, prof. Grażynę Demenko". Powinno być: "Instytut Sehna" a jeszcze lepiej "im. prof. dra J. Sehna" oraz "prof. Grażyna Demenko".

 • l1l99

  Oceniono 12 razy 2

  i wylądowali

 • akr5

  Oceniono 18 razy 2

  kuźwa ,zarzucają nierzetelność Komisji Milera , a sami robią z tego farsę
  gdzie te ,tak hucznie zapowiadane sensacyjne odkrycia?
  żenada ............

 • baw3

  Oceniono 18 razy 2

  Bo debilizm postępowy najzacniejsze trafia głowy
  Świr smoleński. jak zawsze w świetnej formie. Dr Wacław Berczyński, szef podkomisji też był dobry. Jednak zdecydownie pierwsze miejsce zajął tylko lekko spierniczały angielski inż. górnik.
  Odpowiedz

 • andrew1507

  Oceniono 22 razy 2

  To jacyś idioci.

 • vomitorium1

  Oceniono 14 razy 2

  "Choć jej członkowie mieli ujawnić nowe informacje dotyczące katastrofy, na razie brak przełomowych informacji."
  jak ktoś jest zgłodniały
  nowych informacji
  to niech sobie kupi bilet
  i idzie do kina

 • zieniewicz1

  Oceniono 12 razy 2

  Pan Macierewicz, na stare lata padł ofiarą własnej gry. Błędem było zgadzać się na funkcję ministra obrony narodowej. Teraz musi nakładać maskę i stale odgrywać rolę do której został wynajęty. Niekończąca się telenowela smoleńska. Byle tylko o nas staruszkach w świecie się mówiło, Gazeta pisała, TVNy załamywłay ręce. Starsi ludzie tracą często poczucie wstydu.
  W 2010 roku Polska chciała tragedię smoleńską zakończyć godnie: pochować, uczcić na Wawelu, spokojnie wyjaśnić. I wyjaśniono. Była mgła, samolot nie powinien lądować. Premier Tusk rozmawia z Putinem (próbowano wtedy polepszyć relacje polsko-rosyjskie bo Rosja nas ignorowała jako słabego partnera), Kaczyński dojeżdża później, składa kwiatki, odmawia modlitwę. Prezydent i premier wracają do Warszawy dalej kłócić się o krzesło na posiedzeniach przedstawicieli UE czyli wojna polsko-polska tamtych lat ciąg dalszy. Tak miało być. Tymczasem samolot wykonał brawurowe lądowanie nie trafiając dobrze w lotnisko. Kompromitacja Polski. Dlatego uroczystością na Wawelu próbowano przykryć ten blamaż. Tragedia smoleńska została sprowadzona do kabaretu. Smoleńsk to także niezły interes. Dziennikarze piszą, mówią, pokazują zarabiając swoje pieniądze. I ten biznes jest tu decydujący. Smoleńsk służy do odwracania uwagi od spraw trudnych: widmo nowego krachu w USA, wojny, kryzys imigrancki i solidarnościowy w UE, osłabiania demokracji w Polsce i na Węgrzech, terroryzm i populizm (od nacjonalistów po Podemosy i Ciprasa). Polska jest zagrożona militarnie, słabnie gospodarczo i politycznie. Smoleńskiem można odwrócić uwagę od problemów.
  Za dużo na świecie starych ludzi w polityce.

 • greeg99

  Oceniono 14 razy 2

  A kiedy w końcu upublicznią nagranie rozmowy Jarosława z Lechem, w której ten naciskał, żeby lądowali mimo wszystko, bo Tusk juz był na miejscu i niedopuszczalne dla JK było, by LK tam równiez nie był. Teraz oszukując własną winę pchają teorię o zamachu, żeby prezesunio spał spokojnie

 • marcela777

  Oceniono 14 razy 2

  o kuźwa, gdzie te sensacje? tyle publicznych pieniędzy przyjęli a w zamian popisali się tylko bełkotem; oszuści, naciągacze i złodzieje, zwróćcie nasze pieniądze!!! antek, gdybyś miał honor to w łeb byś sobie ze wstydu strzelił

 • six_a

  Oceniono 12 razy 2

  a co jest, przeproszę, że zapytam, zadaniem podłej komisji? poza odbieraniem wypłaty co miesiąc?

 • timekiller

  Oceniono 18 razy 2

  Po prostu pijawki i pasożyty smoleńskie żerujące na państwowej kasie. Nic nowego nie wyjaśnią a obrady tej pseudo komisji będą trwały za nasze pieniądze co najmniej do 2025 r.

 • pull_up_terrain_ahead

  Oceniono 7 razy 1

  Nie są problemem jakies pod i nawet całe komisje pajaców. Problemem jest PiSBeckie szczerbate Bydło PisBeckie.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 23 razy 1

  A czy ktokolwiek liczył, że będzie inaczej? Za parę tygodni Maciora otrąbi kolejną rewelację i odpali kolejnego kapiszona. I tak w kółko, a pieniądze podatników są topione w sraczu przez świrów.

 • maccard.3

  Oceniono 17 razy 1

  Polskie Radio podało wypowiedź Nowaczyka, że znaleziono dowody braku kilku sekund zapisu rejestratorów lotu z chwili gdy samolot był 15 metrów nad ziemią. W tych kilku sekundach odnaleźli podobno dane o awarii silników.

  Przypomnijmy, że badania Biniendy wykazały wcześniej naukowo i niepodważalnie, że Tupolew nigdy nie zszedł poniżej 36 metrów, a Rosjanie podobno zezwolili na zejście do metrów 50.
  Skąd więc maszyna znalazła się na 15 metrach i kto ją tam sprowadził, jeśli było to niemożliwe?

  Oczywiście nieistotnym detalem jest, że nikt nie usuwał żadnych sekund zapisu, bo stwierdziłyby to już wcześniej laboratoria, zaś rzekome awaria silników była opisywaną przez komisję Millera fazą gdy na minimalnym pułapie silniki zasysały już roślinność. Jest to nieistotny detal, gdyż podkomisja Macierewicza przystąpiła do pracy z założeniem, że Miller kłamał.

  Ja się pytam DLACZEGO KŁAMAŁ BINIENDA?

 • przemek05

  Oceniono 13 razy 1

  Udostępnią wszystkie materiały? Bardzo mnie to cieszy. Poproszę o nagrania wszystkich kanałów akustycznych z czarnych skrzynek. Osobno z każdego mikrofonu. Pozwoli to na zastosowanie przetwarzania wielokanałowego w celu redukcji zakłóceń, chętnie się temu przyjrzę w wolnej chwili. Po co na Łotwę to wysyłać?

 • 174pit

  Oceniono 15 razy 1

  Najkoronniejszym dowodem na zamach ujawnionym przez tę dziadowską komisję będzie film pt. "Smoleńsk"

 • baw3

  Oceniono 15 razy 1

  Nareszcie znamy dwie zasdnicze przyczyny tragedii smoleńskiej.
  1. Niebecność gen .Błasika w kabinie pilotów.
  2, Wycięcie 5 sek taśmy z czarnych skrzynek.

 • stef0909

  Oceniono 27 razy 1

  Wielkie śmierdzące gó... jak wszystko za co się bierze Antek wykrywacz!!!!!!!!!!!!!

 • jerzykkur38

  Oceniono 13 razy 1

  Już od kilku tygodni,miłośnik i wielbiciel Che Guevary,pan Maciarenko,prawie codziennie zapowiadał obywatelom Przenajświętszej Rzeczpospolitej,iż przekaże niezbite twarde dowody,że pod Smoleńskiem,doszło do spisku i zamachu,na życie prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i 96 członków pielgrzymki do Katynia.Z dnia na dzień ,pan minister tworzył atmosferę thrillera w stylu Hitchcocka .Fakty i dowody,będą porażające,przerażające,zdradzeni o świcie,mord polityczny,mordercy.A prawda jest prozaiczna.Nic nowego pod słońcem.Dowódca wojsk lotniczych,gen Błasik,nie dopilnował załóg lotniczych,do ciągłego szkolenia i doskonalenia latania Tupolewami.Do tego dodajmy gęstą mgłę i obraz katastrofy jest pełny.Panie ministrze! Niech pan wreszcie przestanie jątrzyć i sączyć jad.Pańska postawa antychrześcijańska, jest nie do zaakceptowania.Powinien się pan spalić ze wstydu.

 • rtg

  Oceniono 11 razy 1

  tow radzieccy ze służb bardzo interesował zawsze A.M. z uwagi na jego predyspozycje psychiczne i brali go w obroty dla każdej nadarzającej się okazji od czasu KOR do dnia dzisiejszego. Czy "obroty" dały wynik pozytywny osądzać możecie sami po wynikach prac w okolicach MON

 • katolik1969

  Oceniono 9 razy 1

  no to banda tetryków się wysiliła. niusy takie że ble ble ble ble b?? ble . ble ble ble? ble ble ble ble ble ble ble . ooooooooooooooooooo

 • marcela777

  Oceniono 7 razy 1

  to jest takie spotkanie smoleńskich kolesi

 • Tomasz Czernicki

  Oceniono 13 razy 1

  Pierdzenie farmazonów za grube pieniądze Polaków.
  Złodzieje razem z PISuarowymi rodzinami które dorabiają się milionów na zwłokach tzw. bliskich okradając uczciwych obywateli.

 • myan

  Oceniono 15 razy 1

  Najlepszy był nowy ekspert - przedstawił swój życiorys ( tak - dobrze myślicie - kleił modele samolotów w dzieciństwie) i wypalił , że niedokładnie zbadano przyczynę śmierci ofiar...

 • Mohamed Ahmed

  Oceniono 11 razy 1

  czyli maciora jak zwykle prze tydzień chodził, napinał się, stękał, a potem jak zawsze wyszedł mu mały nic nie znaczący balas...

 • kichchi

  Oceniono 13 razy 1

  a był tam esbek chris ciszewski kumpel esbeka luśni kumpla i wspólnika macierewicza?

 • cmok_wawelski

  Oceniono 17 razy 1

  Patrzę na tych dwóch orłów z fotki i muszę to zgasić, bo nie mogę...

 • maciacho30

  Oceniono 11 razy 1

  BLE BLE BLE BLE BLE a g łupcy rodzin im przyklaskują i biorą w tym szambie udział, bo kaczyński im kazał!
  PS. Nie nikt na nie kazał, sami jesteśmy tacy debilni, że wierzymy w zamach!

 • cmok_wawelski

  Oceniono 11 razy 1

  Członkowie specjalistycznej komisji bez uprawnień, doświadczenia I WIEDZY, badają nieżywych pilotów bez doświadczenia i uprawnień.

  Niósł ślepy kulawego - dobrze im się działo.

  Teraz wiemy skąd w świecie są złośliwe 'Polish Jokes'.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX