Bójka w Sejmie. Pracownik biura prasowego PiS powalony przez aktywistę z Fundacji Dobrego Pasterza

• Podczas wywiadu z wicemarszałkiem Ryszardem Terleckim doszło do bójki• Działacz Fundacji Dobrego Pasterza starł się z członkiem biura prasowego PiS• Mężczyźni wylądowali na ziemi, aktywista został wyprowadzony przez straż

Reprezentant Fundacji Dobrego Pasterza z Sosnowca pojawił się w Sejmie podczas wywiadu z Ryszardem Terleckim. Chciał zwrócić uwagę wicemarszałka na dramat dzieci rozdzielanych z rodzinami. Wtedy do akcji wkroczył działacz PiS z biura prasowego - próbował odciągnąć mężczyznę na bok, zaczął go szarpać i nakazał opuszczenie budynku. Między mężczyznami wywiązała się bójka. W pewnym momencie popychany przez człowieka PiS aktywista zapaśniczym chwytem powalił rywala na posadzkę. Chwilę później został wyprowadzony przez straż marszałkowską.  - Nie wiem, czy będę robił obdukcję - stwierdził. Dodał, że planuje jednak wystąpić z pozwem cywilnym w tej sprawie. - Polecę im po kieszeni na fundację, na dom dziecka - powiedział w rozmowie z TVN 24 .

Dowiedz się więcej:

Jak mężczyzna znalazł się w Sejmie? 

Jak powiedział reporterowi TVN przedstawiciel fundacji, do Sejmu przyszedł na zaproszenie posłanki Barbary Chrobak z Kukiz'1`5. Wyjaśnił, ze chciał tylko zadać pytanie.

Więcej o: