Rzecznik MON rezygnuje z intratnej posady. Już nie będzie zasiadał w radzie spółki

• Rzecznik MON rezygnuje z zasiadania w radzie nadzorczej ENERGI
• RMF FM: Dymisja Bartłomieja Misiewicza została już przyjęta

Jak dowiedziało się RMF FM , Bartłomiej Misiewicz zrezygnował z zasiadania w radzie nadzorczej spółki ENERGA Ciepło Ostrołęka, a jego dymisja już została przyjęta. Wcześniej w sieci pojawiła się informacja, że nazwisko rzecznika MON zniknęło z listy energetycznej spółki. Misiewicz nadal pozostaje członkiem rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Dowiedz się więcej:

Jak rozwijała się polityczna kariera Bartłomieja Misiewicza?

Bartłomiej Misiewicz już jako 20-latek, tuż po katastrofie smoleńskiej, wstąpił do PiS. Od początku współpracował z Antonim Macierewiczem. Już dwa lata później był członkiem Rady Politycznej tej partii. Kiedy PiS objął rządy w 2015 r., został rzecznikiem MON, szefem gabinetu politycznego Antoniego Macierewicza oraz pełnomocnikiem ds. Centrum Eksperckiego kontrwywiadu NATO. Dziennikarze wytykali mu wówczas, że pracował jedynie w aptece, a także podnosili kwestię jego wykształcenia, na co odpowiadał, że jego awans był „oparty na dziewięcioletniej pracy, a tym samym zdobytej wiedzy i nabraniu kompetencji”.

 

Więcej o:
Komentarze (250)
Rzecznik MON rezygnuje z intratnej posady. Już nie będzie zasiadał w radzie spółki
Zaloguj się
 • apolis

  Oceniono 128 razy 90

  "Zrezygnował", "złożył dymisję"... Po prostu: poszło gó... w wentylator i szczerbaty władca kraju ocenił, że to szkodliwe...

 • crotalus1

  Oceniono 93 razy 55

  W Energa pracuje już pielęgniarka na kierowniczym stanowisku to dlaczego nie aptekarz?

 • pb158

  Oceniono 42 razy 40

  internet jest bezlitosny, polecam wyszukać w google hasło "misiewicz wikipedia" i kliknąć "kopia" a ukaże się to co wcześniej było :) szczególnie na uwagę zasługuje doświadczenie zdobyte w aptece "Aronia" w Łomiankach pewnie pracował nad nową bronią biologiczną dla WP i za to został 15 sierpnia 2016 odznaczony Złotym Medalem "Za Zasługi dla Obronności Kraju".

 • dawno.urodzony

  Oceniono 68 razy 40

  bardzo proszę o informację ile ten nieuk zarabia w Polskiej Grupie Zbrojeniowej i w MON...
  bo odnoszę wrażenie, że politycy PO przy PiSie, to nieudolni amatorzy w dziedzinie czerpania kasy z budżetu państwa

 • PJan Pokorny

  Oceniono 47 razy 39

  No to teraz odda sie "pracy naukowej" bo dotad szlo kiepsko ( w siedem lat nie ogarnal programu trzyletniego licencjatu). Jak sie przylozy to u Ojca Sromotnika i doktorat machnie. Chyba ze Misio sie zdekoncentruje, zacznie znowu szukac miodu w jakims bardziej kameranym miejscu bo ta ostatnia proba byla robiona "na rympal".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX