Dyskusja o związkach partnerskich, nagle wkracza poseł PiS. Z groźbami

Poseł Stanisław Pięta (PiS) na Twitterze grozi karami za "promowanie dewiacji". W ten sposób włączył się w dyskusję o legalizacji związków partnerskich i małżeństw jednopłciowych.

"Związki partnerskie i małżeństwa jednopłciowe. Kiedy przyjdzie czas na Polskę?" - zapytało na Twitterze radio TOK FM. To była zapowiedź dyskusji w programie Lepiej Późno Niż Wcale. Audycja porusza problemy osób nieheteronormatywnych w Polsce. " Czekamy również na słuchaczy ze świata hetero, dla których seksualność nie jest tematem tabu" - reklamują jej twórcy.

Na tak postawione pytanie postanowił odpowiedzieć poseł PiS, Stanisław Pięta, znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. - Nawoływanie do aborcji,eutanazji i propagowanie dewiacji będzie karalne - napisał.

- A co z wolnością? - zapytał posła jeden z użytkowników Twittera. Na to pytanie Pięta już nie odpowiedział.

ZOBACZ TEŻ KSIĄŻKĘ: "Encyklopedia gender" >>

Więcej o:
Komentarze (401)
Dyskusja o związkach partnerskich, nagle wkracza poseł PiS. Z groźbami
Zaloguj się
 • Michal Xinski

  Oceniono 165 razy 51

  "A co z wolnością"

  Czy ktoś zabrania tej pani spisać notarialnie umowę dwustronną pod tytułem "związek pani X z panią Y"? Małżeństwo jak sama nazwa wskazuje to związek samca z samicą, zawiązany w celu prokreacji, a nie dla zabawy.

 • kibolbandyta

  Oceniono 193 razy 51

  Nie będzie żadnych związków partnerskich. Jest to niezgodne z konstytucją a nawet obrońcy demokracji otwarcie mówią "łapy przecz od konstytucji". Także sprawa zamknięta.

 • satyra_komputerowa

  Oceniono 112 razy 36

  Zwiazki partnerskie tak pod warunkiem zapisania prawa ze posiadanie dzieci przez takie pary bedzie karane bardzo bardzo bardzo surowo

 • endgame222

  Oceniono 174 razy 34

  "problemy osób nieheteronormatywnych"

  A po co stosować takie neologizmy? Po prostu zboczeńcy, ewentualnie dewianci.

 • tom_39

  Oceniono 53 razy 17

  Czy homo i ich popierający "postępowcy" nie rozumieją , że "małżeństwo jednopłciowe" to oksymoron ? Stwórzcie sobie własna instytucję - z prawami, obowiązkami, i ze wszystkim co tam chcecie (poza adopcją dzieci) ale od małżeństwa łaskawie się odpie...ie.

 • muzyk_barokowy

  Oceniono 24 razy 14

  Gazetka jak zwykle czujna, zwarta i gotowa do propagowania wszystkiego, co sprzeczne ze zdrowym rozumem, z dobrem społeczeństwa i - co najważniejsze - sprzeczne z nauką Kościoła. I tak trzymać! Tym szybciej ludziom otworzą się oczy, co ten szmatławiec naprawdę reprezentuje.

 • totmes72

  Oceniono 15 razy 11

  Jak ktoś chce sobie żyć w związku jednopłciowym to niech sobie żyje. Jego sprawa. Małżeństwo to związek kobiety i męszczyzny. Rozbicie rodziny tradycyjnej to atak na państwo.

 • Piotr Tkaczyk

  Oceniono 10 razy 10

  "Związki partnerskie i małżeństwa jednopłciowe. Kiedy przyjdzie czas na Polskę?" może warto byłoby zadać to pytanie kilka lat wcześniej Słońcu Peru, który obiecał to i owo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX