Syn powstańca ostro do ONR-u. Co na to Ziemkiewicz? Spróbował... wyśmiać apel, ale nie wyszło

• "Krystyna Królikiewicz prosi neofaszystów, by nie czcili PW marszem"
• Apel o takiej treści zamieścił syn 95-letniej podporucznik z powstania
• Ziemkiewicz: "Musicie wiedzieć: PW walczyło z polskimi narodowcami"

"Moja mama, lat 95, powstaniec warszawski, podporucznik Krystyna Królikiewicz prosi dziewczęta i chłopców z organizacji neofaszystowskich, by nie czcili Powstania Warszawskiego marszem" - taką "prośbę do neofaszystów" umieścił syn uczestniczącej w powstaniu Królikiewicz, Cezary Harasimowicz. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Wiele osób przyjęło ten apel z aprobatą, ale wśród nich raczej nie ma Rafała Ziemkiewicza, publicysty "Do rzeczy". "Dwie rzeczy musicie wiedzieć. 1) PW walczyło z polskimi narodowcami, 2) W upał czapkę nosić koniecznie. Zwłaszcza łysi" - napisał ironicznie na swoim profilu dziennikarz. 

Ironiczna odpowiedź publicysty od razu wywołała lawinę komentarzy. "Nie z polskimi narodowcami, tylko z niemieckimi nazistami", "miej odrobinę przyzwoitości", "żenująca wypowiedź" - czytamy pod wpisem.

Więcej o:
Komentarze (323)
Syn powstańca ostro do ONR-u. Co na to Ziemkiewicz? Spróbował... wyśmiać apel, ale nie wyszło
Zaloguj się
 • do_podziwu

  Oceniono 156 razy 116

  "W upał czapkę nosić koniecznie. Zwłaszcza łysi" - napisał na swoim profilu na Twitterze dziennikarz. " -oj Ziemkiewicz Ty w czapce czy bez , w upal czy w deszcz ....glupi jestes -:))

 • chateau

  Oceniono 135 razy 107

  Ziemkiewicz!
  Musisz wiedzieć, że manipulujesz.

  Pani Krystynie Królikowskiej nie chodziło o walkę między AK i NSZ. Chodziło jej o to, żeby kretyni zafascynowani mundurami Hugo Bossa odpieprzyli się od Powstania.

 • tilow3

  Oceniono 115 razy 87

  Ziemkiewicz to typowy przedstawiciel "mediów narodowych". Czym się on różni od reszty hałastry pochodzących z nadania pisowskiego? Tacy sami wszędzie i w telewizji i radiu - przerażające! Kłamią, a gdy ich się na tym przyłapuje, obrażają - nawet Powstańców Warszawskich. Komuniści mieli więcej litości dla AK-owców.

 • japka_putina

  Oceniono 90 razy 66

  Ziemkiewicz to żywy wzorzec ku...twa, niespełniony władca dusz, który radykalizmem usiłuje ratować się z niebytu, w który popada.

 • piotrh

  Oceniono 82 razy 58

  W zasadzie do tych słów Ziemkiewicza wystarczy jedno słowo komentarza:
  ZIEMNIAKIEWICZ.....

 • fakiba

  Oceniono 57 razy 29

  Ziemkiewicz czapki nosić nie musi , jemu słoneczko nie ma czego przgrzać , tam jest tylko pustka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX