Premier Kanady zaskoczył. Poważna polityka? To sprawdźcie, z kim przyleciał na szczyt NATO

• Premier Kanady Justin Trudeau bierze udział w warszawskim szczycie NATO
• Na spotkanie największych światowych liderów postanowił zabrać... syna
• Trudeau udał się z 8-letnim Xavierem do Centrum Nauki Kopernik

Justin Trudeau przyzwyczaił nas już do swojego oryginalnego, odbiegającego znacznie od poważnego świata polityki zachowania. Jego zdjęcia z treningów jogi czy zabawy podczas parady równości obiegły cały świat.

Premier Kanady nie zawodzi również przy okazji warszawskiego szczytu NATO. Do stolicy Polski postanowił zabrać swojego syna - Xaviera. Wyraźnie widać, że chłopiec przygotował się na emocjonujący weekend. Jak przystało na młodego podróżnika, zabrał ze sobą plecak i założył wygodny t-shirt.

Wczesnym popołudniem premier Trudeau mimo napiętego grafiku spotkań znalazł chwilę, by wybrać się z Xavierem na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik.

 

Więcej o:
Komentarze (61)
Premier Kanady zaskoczył. Poważna polityka? To sprawdźcie, z kim przyleciał na szczyt NATO
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 21 razy 11

  Osobiscie, podoba mi sie premier Kanady z jego pulsujacym zaangazowaniem, zywotnoscia, normalnoscia (tak, tak...) i latwoscia zdobywania sobie milosci ludzi wlasnego kraju:).

  W czym koliduje powaga szczytu NATO z zabraniem syna do miejsca owego szczytu?

 • jjc007

  Oceniono 17 razy 11

  Premier Kanady zaskoczył redaktorów Gazety Wyborczej. Justin Trudeau zabrał syna w podróż, ale nie do wspólnego stołu obrad NATO. Tak samo jak zabrał cała swoją rozdzinę, (w tym trójkę dzieci) na spotkanie z Prezydentem Obamą aby dzieci obu liderów mogły się poznać i zaprzyjaźnić... Co w tym dziwnego? Ze polityk może być normalny? Przecież polityka ma służyć zwykłym ludziom? Czy według Redaktora PW - "poważna polityka" powinna mieć twarz polskich polityków? Gratuluję zrozumienia świata i pozdrawiam w 149 rocznicę powstania Kanady (1 lipca).

 • nuclearsnake

  Oceniono 19 razy 9

  no pewnie, bo lepszy taki gnom z Żoliborza, albo Pawłowicz, ci to dopiero są twarzą poważnej polityki, w końcu niedzieciaci ^^

 • hanwon4

  Oceniono 4 razy 4

  Takiego człowieka nam,Polakom brakuje.Ale nigdy nie będziemy mieli polityka na miarę premiera Kanady.Nam tylko odrzuty z eksportu w rodzaju Kaczyńskiego.

 • chi-neng

  Oceniono 14 razy 4

  Czemu nie? :).
  Oby wiecej dzieci w swiecie mialo tego rodzaju szanse poznawania swiata, zycia, polityki...

 • awers777

  Oceniono 3 razy 3

  No tak, pompatyczna i nudna Szydło syna by nie zabrała, ale może i dobrze, bo po co syna-kleryka, to by była kompromitacja neutralnego światopoglądowo państwa

 • uo.rety

  Oceniono 4 razy 2

  To niesprawiedliwe! Dlaczego Kanadyjczycy mogą mieć takiego wspaniałego faceta jako premiera, a u nas kocio-kaczyńskie, szydła w worku i w dudkach nam rzęzi?...
  Ktoś się na nas uwziął, czyco?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX