Tragedia w Gdyni. Znaleziono zwłoki kobiety. Policja ustala okoliczności zdarzenia

Ciało kobiety zostało znalezione przy jednym z budynków na ulicy Bohaterów Starówki Warszawskiej w Gdyni. Policja poinformowała o dotychczasowych ustaleniach. Znana jest już tożsamość zmarłej.

Policja otrzymała zgłoszenie o znalezieniu ciała kobiety przy ulicy Bohaterów Starówki Warszawskiej w Gdyni (woj. pomorskie). Według doniesień Polskiej Agencji Prasowej zawiadomienie wpłynęło we wtorek 21 listopada o godzinie 9:00 rano. Na miejsce niezwłocznie zostali wysłani funkcjonariusze.

Zobacz wideo 19-latek driftował na rondzie. Dostał mandat na 3000 zł

Gdynia. Znaleziono ciało kobiety. Policja ustaliła tożsamość zmarłej

"Gazeta Wyborcza" poinformowała, że tuż po zgłoszeniu na miejscu pojawili się policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Funkcjonariusze ustalili tożsamość zmarłej. Kobieta miała 38 lat i nie pochodziła z Gdyni. Śledczy nie wskazują jednoznacznie, czy do tragedii doszło na skutek działań osób trzecich. Wiadomo jedynie, że ciało zostało znalezione przy jednym z budynków.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie. Funkcjonariusze ustalają okoliczności śmierci kobiety

Oficerka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdyni Jolanta Grunert potwierdziła doniesienia i przekazała, na jakim etapie znajduje się śledztwo. - Na miejscu są funkcjonariusze, którzy pracują pod nadzorem prokuratora - przekazała PAP Jolanta Grunert. Policja obecnie ustala okoliczności śmierci kobiety.

Miejsce, gdzie odnaleziono ciało kobiety, jest położone w południowej części dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana w Gdyni. Graniczy ona z Kamienną Górą od północy i Redłowem od południa. 

W przypadku znalezienia ciała trzeba niezwłocznie powiadomić służby. O szczegóły dotyczące postępowania w wypadku znalezienia ciała warto zapytać funkcjonariusza policji lub operatora numeru 112. Jako świadek należy także pozostać na miejscu do przyjazdu służb.

Więcej o: