18-latka wyszła z domu kolegi i zaginęła. Policja zakończyła poszukiwania Kingi. Wiadomo, gdzie jest

Policja zakończyła poszukiwania 18-letniej Kingi. Nastolatka miała wrócić do domu w Płocku, ale zaginęła po wyjściu od kolegi. Funkcjonariusze przekazali, gdzie obecnie przebywa Kinga. Zaznaczyli, że 18-latka "jest cała i zdrowa".

Policjanci z Płocka (województwo mazowieckie) zakończyli poszukiwania 18-letniej Kingi. Nastolatka zaginęła po wyjściu z domu kolegi. Funkcjonariusze przekazali, że Kinga została odnaleziona. Dziewczyna przebywa obecnie w swoim domu.

Zobacz wideo Oskarżam. Kryminalny cykl Gazeta.pl. Hanna Dobrowolska rozmawia z Michałem Fajbusiewiczem. Część 4

Płock. Policja przekazała, że 18-letnia Kinga wróciła do swojego domu dobę po zaginięciu

W sobotę 18 listopada po godzinie 21 Kinga wyszła z domu kolegi. Nastolatka powiedziała wtedy, że wraca do swojego miejsca zamieszkania. Tak się jednak nie stało. Nie można również było nawiązać kontaktu z 18-latką. Dlatego funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Płocku rozpoczęli poszukiwania. W internecie opublikowano zdjęcia zaginionej. Zaapelowano również o pomoc w poszukiwaniach.

Nastolatka została odnaleziona w niedzielę 19 listopada. Upłynęła doba, zanim Kinga wróciła do domu po wyjściu od kolegi. - W niedzielę wieczorem 18-latka wróciła do domu. Jest cała i zdrowa - przekazała 20 listopada rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Płocku Monika Jakubowska w rozmowie z "Faktem".

18-letnia Kinga zaginęła po wyjściu od kolegi mieszkającego na tym samym osiedlu, co ona

Na razie nie podano szczegółowych okoliczności całego zdarzenia. Wiadomo, że wszystko wydarzyło się na osiedlu Radziwie. Jak możemy przeczytać na portalu petronews.pl, tam właśnie mieszka 18-latka. Dom kolegi, u którego 18 listopada przebywała Kinga, również jest zlokalizowany na wspomnianym osiedlu. Nie przekazano, gdzie nastolatka znajdowała się przez dobę, po wyjściu od kolegi, a przed powrotem do domu.

Więcej o: