Auto zjechało z drogi i rozbiło się na drzewie w okolicach Kutna. Nie żyje młoda kobieta

Służby zostały zawiadomione o wraku samochodu we wsi Groszki (woj. łódzkie) w godzinach porannych. W nocy auto prawdopodobnie wypadło z drogi i uderzyło w rosnące przy drodze drzewo. W wyniku wypadku śmierć poniosła kierująca pojazdem młoda kobieta, pasażer odniósł ciężkie obrażenia. Policja prosi o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia.

Do śmiertelnego wypadku doszło w miejscowości Groszki niedaleko Kutna (województwo łódzkie). W nocy z wtorku na środę (14-15 listopada) samochód jadący drogą krajową nr 92 najprawdopodobniej zjechał do rowu, a następnie uderzył w rosnące przy drodze drzewo.

Zobacz wideo Kolizja na rondzie. Kierowca przesadził z prędkością i... alkoholem

Groszki. Tragiczny wypadek samochodu pasażerskiego. Nie żyje jedna osoba

"Samochód osobowy uderzył w drzewo na prostym odcinku drogi, zginęła młoda kobieta, druga osoba jest ciężko ranna" - poinformowała rano Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad"Fakt" donosi, że zawiadomienie o wypadku trafiło do służb w środę ok. godziny 6.00. - Ktoś zadzwonił na numer alarmowy, informując, że w polu leży rozbite auto. Sam wypadek musiał się wydarzyć w nocy, ale trudno na razie określić dokładny czas. Musiało to być między zmrokiem a świtem - mówiła w rozmowie z tabloidem mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Na miejscu zdarzenia służby zastały rozbity samochód osobowy. W kabinie znajdowała się nieżyjąca 36-letnia kobieta, która miała kierować pojazdem w momencie wypadku. Obok auta siedział ciężko ranny 45-letni mężczyzna. Ratownicy medyczni przewieźli pasażera do szpitala w Kutnie. Teren wypadku został zabezpieczony przez straż pożarną, ratowników medycznych oraz policję.

Wypadek w województwie łódzkim. Policja prosi świadków zdarzenia o kontakt

Sekcja zwłok ma wykazać, czy kobieta zginęła na miejscu, czy dopiero po czasie w wyniku odniesionych obrażeń. Na ten moment policja nie ujawniła w rozmowie z dziennikarzami, czy udało się przesłuchać pasażera pojazdu. We wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych policja prosi o kontakt osoby, które były świadkami wypadku. Informacje przekazać można bezpośrednio na KPP w Kutnie pod numerem 47 84 22 100 lub zgłosić pod numerem alarmowym 112.

Więcej o: