Tragiczny wypadek w Wielkopolsce. Na prostej drodze zderzyły się dwa auta. Zginęły młode kobiety

W miejscowości Bronisławka (woj. wielkopolskie) na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia dwóch samochodów. Zginęły dwie osoby - kobiety w wieku około 30 lat.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę po godz. 19:00 na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Bronisławka (pow. ostrzeszowski, woj. wielkopolskie). - Dwa samochody osobowe na prostym odcinku drogi, w środku lasu, zderzyły się. Jeden z pojazdów zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył bokiem w pojazd, który jechał w drugą stronę - powiedział w rozmowie z TVN24 mł. bryg. Łukasz Frątczak z Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Zobacz wideo 10-latek wbiegł prosto pod samochód. Nie upewnił się, czy może bezpiecznie przejść przez jezdnię

Tragiczny wypadek w Wielkopolsce. Nie żyją dwie kobiety

W obu samochodach przebywało łącznie siedem osób. Kiedy na miejsce przyjechali ratownicy, stwierdzili, że dwie z nich są ciężko ranne, z czego jedna nie wykazuje funkcji życiowych. Przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej tych osób.

- Skutkami tego wypadku są dwie osoby, które poniosły śmierć w wyniku tego zdarzenia - przekazał mł. bryg. Łukasz Frątczak. To kobiety w wieku około 30 lat. - Natomiast dwie osoby z drugiego pojazdu, w którym podróżowało pięć osób zostały zabrane do szpitala -  poinformował strażak i dodał, że ranni odnieśli "zranienia, otarcia".

Zdjęcia z miejsca wypadku zamieścił lokalny portal ostrow24.tv:

***

Więcej o: