Bójka na pokładzie samolotu lecącego z Radomia. "Uczestnicy zajścia opuścili pokład w asyście policji"

Katarzyna Rochowicz
Na pokładzie samolotu PLL LOT lecącego z Radomia do Paryża doszło do awantury i bójki. Pięciu pasażerów opuściło pokład w asyście policji - poinformował w sobotę TVN24.

TVN24 poinformował w sobotę 30 września o incydencie na pokładzie samolotu PLL LOT lecącego z Radomia do Paryża.

Zobacz wideo Co po wyborach będzie największym wyzwaniem dla nowego rządu?

Incydent na pokładzie samolotu PLL LOT. Interweniowała policja

- Trzech podróżujących razem pasażerów zachowywało się bardzo głośno. Po licznych zgłoszeniach współpasażerów, członkowie załogi samolotu interweniowali. Padły liczne wyzwiska w ich stronę, a w szczególności jednego ze stewardów. Następnie ci sami pasażerowie pokłócili się między sobą i zaczęli wyzywać - przekazał w rozmowie z TVN24 świadek zdarzenia.

Po wylądowaniu maszyny w Paryżu, do awantury miały dołączyć kolejne dwie osoby. Nie spodobało im się, że personel powiadomił policję. - Ta dwójka również zaczęła wyzywać pracujących na pokładzie. Nam, jako pasażerom było po prostu wstyd. Ci sami ludzie zaczęli podnosić głos również do obsługi lotniska, doszło do szarpaniny - relacjonował rozmówca portalu.

Krzysztof Moczulski, rzecznik PLL LOT w rozmowie z TVN24 potwierdził, że doszło do incydentu pomiędzy pięcioma pasażerami. - Wszyscy uczestnicy tego zajścia opuścili pokład w asyście policji - poinformował rzecznik.

Więcej o: