Wybuch w jednej z firm w Warszawie. Nie żyją dwie osoby

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, na warszawskim Tarchominie doszło do wybuchu w jednej z firm. W zdarzeniu zginęły dwie osoby.

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, do wybuchu doszło na terenie jednej z firm mieszczących się przy ulicy Spedycyjnej na warszawskim Tarchominie w środę (27 września) przed godziną 11. - Z niewyjaśnionych przyczyn doszło do wybuchu. Poszkodowane zostały dwie osoby, które pomimo podjętych działań ratunkowych zmarły - przekazała w rozmowie z agencją kom. Paulina Onyszko z policji na Białołęce. 

Zobacz wideo Policjanci z Piaseczna użyli nowej broni. Rowerzyści wpadali jeden po drugim

Warszawa. Wybuch w jednej z firm przy ul. Spedycyjnej. Nie żyją dwie osoby

Jak dodaje "Gazeta Wyborcza", do eksplozji doszło na terenie centrum logistycznego. Przy ulicy Spedycyjnej 22 mieszczą się dwie duże firmy. Na miejscu zdarzenia pojawiło się pięć zastępów straży pożarnej, lądował także helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, niestety poszkodowani mężczyźni zmarli.

- Dwóch pracowników firmy zewnętrznej prowadziło prace w komorze ciepłowniczej na zewnątrz budynku. Nie udało się ich uratować - przekazała Onyszko w rozmowie z gazetą.

- Podczas prac spawalniczych w tunelu znajdującym się pod ziemią doszło do wypadku - przekazał stacji TVN Warszawa Wojciech Kapczyński ze straży pożarnej. Na miejscu zdarzenia pracuje aktualnie policja pod nadzorem prokuratora. Teren został zabezpieczony. 

Artykuł będzie aktualizowany

Więcej o: