Akcja gaśnicza w domu weselnym w Pruszkowie. Ewakuowano ponad 100 osób

Około godziny 17 w domu weselnym w Pruszkowie pod Warszawą rozpętał się pożar - informują dziennikarze portalu TVN Warszawa. O godzinie 18 na miejscu wciąż prowadzona była akcja gaśnicza straży pożarnej. Według doniesień lokalnych reporterów z płonącego budynku ewakuowano około 150 osób.

Według doniesień reporterów TVN Warszawa dom weselny przy ul. Miodowej w Pruszkowie miał stanąć w płomieniach po godzinie 17. Z przekazywanych informacji wynika, że na miejscu trwa akcja służb, do których w trakcie interwencji dołączały kolejne wozy gaśnicze.

Zobacz wideo Akcja policji i straży w Sokołowie Podlaskim. Mężczyzna zadzwonił, że utknął w zaspie i nie wie, gdzie jest

- Przystąpiliśmy do gaszenia. Na ten moment nie mam informacji o osobach poszkodowanych - mówił reporterom mł. bryg. Karol Kroć oficer prasowy komendy Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Pruszków. Trwa akcja gaśnicza domu weselnego. Ewakuowano ok. 150 osób

Z informacji przekazywanych przez lokalnych reporterów wynika, że pożar w sali weselnej "Pod Jaworem" wybuchł najprawdopodobniej z powodu zwarcia w skrzynce elektrycznej.

Z budynku, w którym odbywać miało się właśnie przyjęcie weselne, ewakuowano łącznie ok. 150 osób. Służby nie podały na ten moment żadnych informacji o osobach poszkodowanych.

Więcej o: