Czerniki koło Kościerzyny. Znaleziono zwłoki noworodków. Były zakopane w piwnicy. Zatrzymano ojca i córkę

W piwnicy jednego z domów w Czernikach znalezione zostały zwłoki noworodka - podaje RMF FM. Policja zatrzymała dwie osoby: 54-letniego mężczyznę i 20-letnią kobietę. Kilka godzin później okazało się, że w piwnicy było ciało jeszcze jednego noworodka.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Czerniki w powiecie kościerskim. Jak podaje RMF FM, powołując się na ustalenia swoich dziennikarzy, w piwnicy jednego z domów znaleziono zwłoki noworodka. Ciało dziecka miało zostać w niej zakopane.

Zobacz wideo Co robić, gdy jesteś świadkiem przemocy wobec dzieci?

Czerniki koło Kościerzyny. W piwnicy znaleziono zwłoki noworodków

W tej sprawie policja zatrzymała dwie osoby. To 54-letni mężczyzna i jego 20-letnia córka, która jednocześnie ma być matką noworodka. Według rozgłośni kobieta miała urodzić około trzech tygodni temu.

Na miejsce makabrycznego odkrycia przyjechali policyjni technicy kryminalistyki oraz prokurator. Po kilku godzinach, w trakcie prowadzonych czynności, śledczy znaleźli zwłoki drugiego noworodka. Jak informuje RMF FM, ciało dziecka było w stanie znacznego rozkładu, dlatego lekarz nie był w stanie ocenić, kiedy się urodziło.

Więcej o: