Krucjata posła PO. Nagrał kolejnego pracownika TVP Info. "Pokażmy tego pana całej Polsce"

"Przed państwem kolejny patodziennikarz z TVP Info. Teraz szczują na Donalda Tuska. Pokażmy tego pana całej Polsce!" - napisał w mediach społecznościowych wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Cezary Tomczyk. Wpis opatrzył nagraniem, na którym zarejestrował swoją rozmowę z pracownikiem TVP. To nie pierwsze podobne wideo udostępnione w sieci przez posła PO.

Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Cezary Tomczyk udostępnił na profilu w serwisie X (dawniej Twitter) wideo z jednym z pracowników stacji Telewizji Publicznej. Po tym jak w kierunku spacerującego po sejmowych korytarzach polityka padło pierwsze pytanie, poseł PO natychmiast wyjął telefon, którym zaczął dokumentować całą rozmowę. 

Zobacz wideo Czarzasty show na spotkaniu w Lesznie. Biskup wkładający "łapy pod kołdrę" i "wara od kobiet"

Poseł PO Cezary Tomczyk nagrał kolejnego pracownika TVP Info

Cezary Tomczyk rozpoczął swoje nagranie słowami: "To już trzecia gwiazda TVP Info". Pracownik TVP nie miał jednak zamiaru odpuścić na widok telefonu posła PO, dlatego nadal próbował uzyskać odpowiedź na zadane pytanie. - I to jest taki kolejny przykład manipulacji. Jak państwo wiedzą, TVP Info to jest właśnie kanał, który robi teraz manipulacje na temat Donalda Tuska. Właściwie każdego dnia możemy w "Wiadomościach" ponad 40 razy zobaczyć Donalda Tuska z celownikiem - kontynuował swoją wypowiedź Tomczyk. 

W trakcie nagrania politykowi PO niezmiennie towarzyszył pracownik Telewizji Publicznej. W pewnym momencie Tomczyk zatrzymał się, tłumacząc swoim odbiorcom, że ma dla nich niespodziankę. - Proszę zobaczyć, na jakim tle stoi pan z TVP Info. Pasuje, prawda? - powiedział, kierując obiektyw na młodego reportera, za którego plecami znalazła się ścianka Prawa i Sprawiedliwości. 

W pewnym momencie z ust pracownika TVP padły często powtarzane na sejmowych korytarzach słowa: "Nie wstyd panu?". Na to pytanie Tomczyk odpowiedział: "szczęśliwie jestem w Sejmie i jako poseł bronię interesów Rzeczpospolitej". - A pan robi dokładnie coś innego. Bo pan dzisiaj stoi oko w oko z kimś, kto broni Polski przed manipulacją - podsumował polityk PO.

Cezary Tomczyk wojuje z pracownikami TVP? Poseł PO: Kłamią i manipulują każdą wypowiedzią

Cezary Tomczyk wytoczył przeciwko pracownikom TVP swoistego rodzaju krucjatę. Poseł Platformy zaczął nagrywać napastliwych reporterów, którzy na sejmowych korytarzach zatrzymują polityków opozycji. W swoich wideo, które publikuje w mediach społecznościowych, twierdzi, że każda wypowiedź polityków w rozmowie z pracownikami Telewizji Publicznej zostaje zmanipulowana. - Jeżeli chodzi o TVP, nie wolno tutaj współpracować dlatego, że dochodzi do tego, że każda wypowiedź zostaje wycięta. Bo oni po prostu kłamią. Im płacą, temu panu - chciałbym, żeby cała Polska tego pana zobaczyła - za kłamstwa - przekonywał Tomczyk na nagraniu z udziałem reportera TVP. Post, do którego dołączone zostało nagranie zakończyło stwierdzenie: "TVP kłamie i manipuluje każdą wypowiedzią polityków opozycji. Za pieniądze obywateli. Nie pozwólmy na to. Zobaczcie sami! Zobaczcie ich metody działania!".

Więcej o: