Prezydent Andrzej Duda prezentuje się w kostiumie do wingfoilingu. "Ja się ciągle czegoś uczę"

Andrzej Duda na swoim profilu na Instagramie życzył powodzenia wszystkim wracającym z wakacji i przygotowującym się do zbliżającego się roku szkolnego. Prezydent opatrzył wpis swoim zdjęciem w kostiumie do wingfoilingu.

Prezydent Andrzej Duda na swoim prywatnym profilu na Instagramie publikuje mniej oficjalne zdjęcia. Polski przywódca wrzuca tam między innymi selfie czy fotografie ze swoich sportowych wyczynów.

Zobacz wideo

Andrzej Duda na Instagramie. Prezydent zaprezentował się w stroju sportowym

W środę 30 sierpnia Andrzej Duda podzielił się ze swoimi obserwatorami kolejnym prywatnym zdjęciem. Widać na nim prezydenta w kostiumie do wingfoilingu, stojącego na pomoście. "'Ja się ciągle czegoś uczę…' - lubię to hasło" - napisał polityk, przypominając swoje własne słowa sprzed kilku lat. Jeszcze w 2017 roku Duda podczas przemówienia na Uniwersytecie Rzeszowskim powiedział:

Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy. Ja się uczę w mieszkaniu, ja się uczę w samochodzie, kiedy jadę, w samolocie kiedy lecę, jak się cały czas czegoś uczę. Jak się nie uczę tego, co mam powiedzieć, to się uczę tego, co będę chciał kiedyś powiedzieć i wydaje mi się, że warto, w związku z tym, więc czytam jakąś książkę. Jeżeli nie, to siedzę i uczę się języka, nowe słówka. Cały czas się czegoś uczę, bo uważam, że to jest jedyna droga do tego, żeby cały czas trzymać się na wysokim "C"
 

Jak napisał w dalszej części wpisu, "podejmując nowe wyzwania w pracy, w biznesie, czy w szkole nie zapominajcie o aktywnym spędzaniu wolnych chwil, najlepiej na świeżym powietrzu!". Następnie prezydent Polski życzył powodzenia "wszystkim wracającym z wakacji i przygotowującym się do nowego roku szkolnego".

"Mam nadzieję, że odpoczęliście i z nowymi siłami podejmiecie nadchodzące obowiązki. Trzymam kciuki!" - zakończył Andrzej Duda.

Więcej o: