Cia這 13-latka przed budynkiem szko造 w Bochotnicy. Prokuratura przes逝cha豉 pierwszych 鈍iadk闚

Przed budynkiem szko造 w Bochotnicy niedaleko Kazimierza Dolnego znalezione zosta這 cia這 13-letniego ch這pca. Zdarzenie to potwierdzi豉 w rozmowie z tvn24 prokuratura. Na poniedzia貫k zaplanowano sekcj zw這k ofiary.

Ciało dziecka zostało znalezione na placu zabaw, które znajduje się na terenie jednej ze szkół w Bochotnicy (powiat puławski w gminie Kazimierz Dolny, województwo lubelskie). Do zdarzenia doszło w czwartek 24 sierpnia, jednak media dopiero teraz dowiedziały się o tej sprawie.

Jak przekazał "Fakt", przybyli na miejsce zgłoszenia ratownicy podjęli jeszcze próbę przywrócenia funkcji życiowych u 13-latka, jednak jego resuscytacja zakończyła się niepowodzeniem.

Ciało 13-letniego chłopca na terenie szkoły w Bochotnicy niedaleko Kazimierza Dolnego. Sprawę prowadzi prokuratura

Informacje, które wpłynęły do dziennikarzy TVN24, zostały potwierdzone przez oficer prasową Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Komisarz Ewa Rejn-Kozak przekazała, że tego dnia odbywały się czynności policji pod nadzorem prokuratury dotyczące znalezienia ciała chłopca.

Więcej informacji udzieliła prokuratura. - W dniu 24 sierpnia przed budynkiem szkoły podstawowej w Bochotnicy ujawniono ciało 13-letniego chłopca. Prokurator przeprowadził na miejscu zdarzenia oględziny, przesłuchano świadków i zabezpieczono ciało. Została zaplanowana sekcja zwłok, która wyjaśni przyczynę zgonu - przekazała Magdalena Naczas z Prokuratury Okręgowej w Lublinie. 

W poniedziałek 28 sierpnia ma odbyć się sekcja zwłok, która pomoże odpowiedzieć na pytanie dotyczące tego, jak doszło do śmierci nastolatka.

Wi璚ej o: