Lubawa. Brutalna bójka nastolatek na placu zabaw. Grupa gapiów wyciągnęła telefony, nikt nie reagował

Dwie nastolatki z Lubawy brutalnie się pobiły - szarpały za włosy, okładały się pięściami. Wszystkiemu przyglądał się tłum świetnie bawiących się młodych osób. Sprawą zajmuje się policja.

Sieć obiegło nagranie brutalnej bójki nastolatek na placu zabaw Lubawie (woj. warmińsko-mazurskie). Widać na nim, jak dziewczyny się przepychają, szarpią za włosy, a w końcu jedna z nich powala drugą na ziemię i zaczyna uderzać w jej głowę pięściami. Leżąca na ziemi nastolatka próbuje zakrywać głowę, jednak druga nie przestaje jej bić.

Zobacz wideo Agresywny i uzbrojony mężczyzna atakował ludzi na stacji benzynowej. Powstrzymali go obecni tam przypadkiem kryminolodzy

Lubawa. Sprawa bójki trafi do sądu rodzinnego

Wszystkiemu przygląda się grupa młodych ludzi. Na wideo słychać, jak śmieją się i komentują bójkę. Widać też, że wiele osób wyciągnęło telefony komórkowe i zaczęło nagrywać całą sytuację. Nikt jednak nie reaguje i nawet nie próbuje rozdzielić nastolatek.

Gazeta Olsztyńska podaje, że sprawą zajęła się już policja. "Jak informuje komendant Komisariatu Policji w Lubawie Roman Gancarz, nagrania zostały zabezpieczone, ustalone są personalia osób biorących udział w zdarzeniu. Planowana jest rozmowa z młodzieżą w obecności rodziców i skierowanie wniosków do sądu rodzinnego. Srogich konsekwencji mogą spodziewać się trzy młode dziewczyny" - podkreśla portal.

Więcej o: