Kraków. Okaleczone i klęczące zwłoki 28-latka w jednym z mieszkań. Policja zatrzymała dwie osoby

Makabryczne wydarzenia miały miejsce w jednym z mieszkań w Krakowie (woj. małopolskie). Okaleczone zwłoki 28-latka znajdowały się w pozycji klęczącej, a poza nimi w mieszkaniu przebywały dwie inne osoby. Policja dokonała zatrzymań i pracuje nad ustaleniem szczegółów dotyczących tajemniczej śmierci mężczyzny.

Według doniesień "Faktu", służby otrzymały informację o zakrwawionych zwłokach mężczyzny w środę 23 sierpnia około godziny 10:00. Tajemnicza śmierć 28-latka wydarzyła się na osiedlu Uroczym w Krakowie (woj. małopolskie). Po wejściu do łazienki odkryto, że zwłoki są okaleczone na uchu i znajdują się w pozycji klęczącej. 

Zobacz wideo "Sceny, które mrożą krew w żyłach". Policja opublikowała nagranie z pościgu

Kraków. Zwłoki w jednym z mieszkań miały być zgłaszane dzień wcześniej

Policja po dotarciu na miejsce, oprócz zwłok zastała 32-letnią właścicielkę mieszkania i jej 36-letniego znajomego, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze ustalili, że byli oni notowani w przeszłości. 36-latek, który zgłosił sprawę policji w środę, miał dzień wcześniej próbować wezwać pomoc do zakrwawionego 28-latka, ale rzekomo odmówiono przyjazdu załogi medycznej i doradzono, aby udał się na Szpitalny Oddział Ratunkowy.

Małopolskie. Tajemnicza śmierć 28-latka. Policja zatrzymała dwie osoby

Policja poinformowała o przebiegu zgłoszenia śmierci i zatrzymanych osobach w związku ze śmiercią 28-latka. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o zwłokach, znajdujących się w jednym z mieszkań na osiedlu Uroczym w Krakowie. Załoga pogotowia ratunkowego stwierdziła zgon mężczyzny. Podczas przeprowadzonych czynności ustalono, że denatem jest 28-latek. Na miejscu wykonane zostały oględziny z udziałem prokuratora. W tej sprawie zatrzymane zostały dwie osoby. Ich udział w zdarzeniu będzie wyjaśniany w śledztwie nadzorowanym przez prokuraturę Rejonową w Nowej Hucie - przekazała Anna Wolak-Gromala z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Sąsiedzi twierdzili, że z mieszkania w godzinach nocnych dochodziły odgłosy awantur. 

Więcej o: