Zaginiony 16-letni Krzysztof Dymiński był widziany nad Bałtykiem? "Bardzo proszę o sprawdzenie kamer"

Krzysztof Dymiński jest poszukiwany od maja, gdy wyszedł z domu w Pogroszowie-Kolonii. Później 16-latek miał być widziany w Warszawie. Teraz w mediach społecznościowych pojawiły się relacje świadków, którzy mieli widzieć go w nadbałtyckiej miejscowości. "Błąkał się po lesie" - napisała jedna z kobiet.

Krzysztof Dymiński ostatni raz był widziany w sobotę 27 maja. O godzinie 4:00 opuścił miejsce zamieszkania w miejscowości Pogroszew Kolonia w województwie mazowieckim, nie mówiąc bliskim, że się dokądś udaje. Prawdopodobnie posiada przy sobie dokumenty oraz telefon, który jest nieaktywny. 16-latek od tego dnia nie kontaktował się z rodziną.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Ktoś miał widzieć zaginionego 16-latka w Rowach nad Bałtykiem. To już drugie takie doniesienie

"Na podstawie nagrań z kamer monitoringu ustalono, że 27 maja 2023 roku po 5:00 dotarł komunikacją miejską do Warszawy. Krzysztof ostatni raz był widziany w okolicach Ronda Daszyńskiego, Dworca Gdańskiego, Dworca Centralnego, Parku Traugutta, mostu Grota-Roweckiego i Stadionu Narodowego" - czytamy w poście Stowarzyszenia Zaginieni Cała Polska.

Od tamtego momentu nie znaleziono żadnego śladu po 16-latku. W mediach społecznościowych pojawił się jednak kolejny post, który nawiązuje do poszukiwań Krzysztofa. "Pisała pani, że błąkał się po lesie, ścieżką szedł przez las, jakby ludzi nie widział, jakby był w depresji, był strasznie zaniedbany, nieuczesany" - napisano w jednym z postów, które cytuje "Super Express". Osoba ta miała być widziana w Rowach (województwo pomorskie) nad Bałtykiem.

Podobny wpis, który odnosi się do tej samej miejscowości, został udostępniony w czerwcu tego roku. "Warszawę potraktował jako punkt przesiadkowy. W połowie czerwca widziałam podobnego chłopca w Rowach nad morzem. Potargany, życzliwy, uśmiechnięty, nawet nas pozdrowił, ale strasznie zaniedbany. Szedł boso. Wyglądał na bezdomnego, zdziwił mnie młody wiek i pozaklejane zęby. Teraz wiem, że to aparat. Krzyś miał plan na te wakacje, może obejść Polskę. W Rowach są kamery. Bardzo proszę rodzinę Krzysia o sprawdzenie kamer w Rowach w połowie czerwca 2023 roku" - cytują dziennikarze "Super Expressu". 

Krzysztof Dymiński zaginął w maju. Policja udostępniła jego rysopis

W dniu zaginięcia 16-latek ubrany był w granatową bluzę z dużym, białym logiem Adidas z przodu oraz w ciemne spodnie i czarne buty marki Diesel. Krzysztof Dymiński ma 180 cm wzrostu i jest szczupły. Nosi aparat na zęby i ma faliste włosy. 

"Ktokolwiek widział nastolatka lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim pod numerem 47 805 21 86 lub z rodziną pod numerem 604 944 800" - czytamy w komunikacie.

Na prywatnym koncie na Instagramie Krzysztof miał udostępnić wiadomość "Dziękuję, żegnajcie". Ostatnie logowanie miało miejsce około 5:21, jednak udało się ustalić trasę nastolatka aż do godziny 18:15.

Więcej o: