Wiktoria Piasecka poszukiwana. Policja prosi o pomoc. Zaginiona 17-latka nie mieszkała z opiekunami

Wiktoria Piasecka zaginęła. Bliscy 17-latki stracili z nią kontakt pond tydzień temu. Wielkopolska policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach dziewczyny. Mieszkała sama w Szczecinie, ale niewykluczone, że może obecnie przebywać na terenie Warszawy.

Jak wynika z informacji udostępnionych przez policję, 17-letnia Wiktoria Piasecka od około pół roku mieszka bez nadzoru swoich opiekunów. W ostatnim czasie miała osiedlić się na stałe w Szczecinie, podczas gdy jej rodzinne zameldowanie znajduje się przy ulicy Głuszyna w Poznaniu.

Zobacz wideo Kobieta otarła się o śmierć. Kierowca ciężarówki był nieświadomy

Poznań. Bliscy szukają 17-letniej Wiktorii Piaseckiej. "Kontakt telefoniczny się urwał"

Pomimo osobnego miejsca zamieszkania nastolatka utrzymywała stały kontakt telefoniczny ze swoimi opiekunami. Od 12 sierpnia nie odbiera jednak telefonu. Choć ostatnimi czasy mieszkała w Szczecinie, jej opiekunowie nie wykluczają, że Wiktoria może przebywać obecnie na terenie Warszawy. Nie można również wykluczyć, że mogła wrócić do rodzinnej miejscowości. Poszukiwania 17-latki prowadzą policjanci z Komisariatu Policji Nowe Miasto w Poznaniu.

Gdzie jest Wiktoria Piasecka? Policja podała rysopis młodej zaginionej 17-latki

Wiktoria Piasecka mierzy około 170 cm wzrostu i jest średniej budowy ciała. Ma długie, proste blond włosy, zielone oczy i jasną cerą. Ze zdjęć opublikowanych przez policję można wywnioskować, że na co dzień chodzi w makijażu i ma długie paznokcie.

"Wszystkie osoby, które po 12 sierpnia br. widziały zaginioną lub mają wiedzę o tym, gdzie może ona przebywać - prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Nowe Miasto w Poznaniu - numer tel. 47 77 123-11 lub 47 77 123-12 - czynne całą dobą lub pod numer alarmowy 112" - apelują funkcjonariusze w poście opublikowanym na facebookowym profilu wielkopolskiej Policji.

Więcej o: