Tragiczny wypadek w Podgórze. Osobówka zderzyła się z ciężarówką. "Kierowca spłonął w aucie"

W Podgórze doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z ciężarówką. Auta stanęły w płomieniach. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 13:00 w miejscowości Pogóra w powiecie radomskim (województwo mazowieckie). Sierżant sztabowa Jolanta Matejek z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu w rozmowie z portalem echodnia.eu przekazała, że kierujący autem osobowym zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającą ciężarówką.

Zobacz wideo Tyłem wjechał na przejazd kolejowy i na nim utknął. Pociąg minął go o włos

Tragiczny wypadek w Podgórze. Osobówka zderzyła się z ciężarówką

- W wyniku zderzenia obu pojazdów samochód marki opel stanął w płomieniach. Ogień przeniósł się również na przyczepę samochodu ciężarowego. Kierowca opla odniósł bardzo ciężkie obrażenia ciała, w wyniku których zginął na miejscu. Na razie nie jest jeszcze znana jego tożsamość - powiedziała serwisowi policjantka.

Za kierownicą samochodu ciężarowego siedział 50-latek. Mężczyzna nie ucierpiał w wypadku. Na razie nie wiadomo, dlaczego kierujący autem osobowym zjechał na przeciwległy pas ruchu. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają służby.

Radomska policja przekazała, że droga krajowa nr 12 jest zablokowana. Samochody kierowane są na objazdy: w kierunku Radomia przez DW 733 kierunek Tczów, a w kierunku Zwolenia przez DW 737 kierunek KOZIENICE. "Prosimy o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. Czas utrudnień do 6 godzin" - przekazali funkcjonariusze.

Więcej o: