Potrącił 11-latkę na hulajnodze i odjechał, "bo mu się spieszy". Policja szuka świadków zajścia

W Płońsku doszło do potrącenia 11-latki podróżującej hulajnogą. Kierowca, który brał udział w zdarzeniu, odjechał z jego miejsca. Śledczy apelują do świadków zdarzenia o kontakt z komisariatem policji.

Z ustaleń policjantów z Płońska (woj. mazowieckie, pow. płoński) wynika, że do incydentu doszło 15 sierpnia po godz. 21.00. Kierująca hulajnogą elektryczną 11-latka została wówczas potrącona przez samochód osobowy przy ulicy Północnej w Płońsku. Policja poszukuje teraz świadków tego zdarzenia drogowego.

Zobacz wideo Czy należy podwyższyć wiek emerytalny czy może utrzymać obecny stan rzeczy? [SONDA]

Płońsk. Potrącił 11-latkę i odjechał z miejsca zdarzenia. Twierdził, że "nie ma czasu"

Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku kom. Kinga Drężek-Zmysłowska przekazała, że "kierowca osobowego opla koloru srebrnego, podczas wyjeżdżania z parkingu, potrącił 11-latkę jadącą po chodniku na elektrycznej hulajnodze" - czytamy w komunikacie policji.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna wysiadł z pojazdu, a po krótkiej rozmowie z pokrzywdzoną nastolatką, ponownie wsiadł do pojazdu, po czym odjechał z miejsca zdarzenia, zostawiając nastolatkę.

Twierdził, że się śpieszy. "Potrącona dziewczynka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Prowadzone jest w tej sprawie postępowanie" - dodała w komunikacie kom. Kinga Drężek-Zmysłowska.

Płońsk. 11-latka potrącona przez samochód. Poszukiwani świadkowie zajścia

W związku ze zdarzeniem płońscy policjanci poszukują osób, które były świadkami tego zdarzenia lub mają istotne informacje na jego temat.

Należy się kontaktować pod numerem telefonu: 47 703 35 00 lub 47 703 35 50. Policjanci przekazują, że możliwe jest również osobiste stawiennictwo w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku przy ul. 1 Maja 3 - zaapelowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.

Więcej o: