Głogów. 19-letni Tomasz nie wrócił z koncertu. Policja odnalazła jego ciało

Zakończyły się poszukiwania Tomasza z Głogowa. Dziewiętnastolatek pojechał na koncert do Gorzowa Wielkopolskiego. Podczas powrotu odłączył się od grupy znajomych. Policja po niemal tygodniu odnalazła jego ciało.

Mieszkaniec Głogowa, Tomasz, 4 sierpnia pojechał na koncert do Gorzowa Wielkopolskiego, z którego już nie wrócił. W środę (9 sierpnia) służby odnalazły ciało dziewiętnastolatka - przekazała w czwartek (10 sierpnia) st. sierż. Natalia Szymańska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Funkcjonariusze dla dobra śledztwa nie chcą ujawniać więcej szczegółów. 

Zobacz wideo Policjanci uratowali życie nastolatce! Siedziała na torowisku i chciała popełnić samobójstwo

Głogów. Odnaleziono ciało 19-latka. Tomasz zaginął, gdy wracał z koncertu

Rodzina po raz ostatni widziała Tomasza w piątek 4 sierpnia. Dziewiętnastolatek pojechał wraz ze znajomymi do Gorzowa Wielkopolskiego. Celem wyjazdu był koncert rapera Vkie, który odbywał się w klubie muzycznym Wartownia. Następnego dnia rano Tomasz miał wsiąść do pociągu w stronę Zielonej Góry. Na peronie odłączył się jednak od swojej grupy znajomych. Od tamtego momentu bliscy nie mieli z nim kontaktu.

Jak donosił Gorzowianin.pl, z rodziną zaginionego skontaktował się świadek, który widział Tomasza w pociągu. Z ustaleń wyniknęło, że dziewiętnastolatek wsiadł do nieodpowiedniego składu, w którym poznał grupę młodych ludzi. Według doniesień Tomasz miał mówić, że chce dojechać do Głogowa, a następnie wysiąść na stacji w Krzyżu Wielkopolskim. Siostra zaginionego prosiła w mediach społecznościowych o pomoc w poszukiwaniach.

Nie żyje Tomasz z Głogowa. Internauci składają kondolencje 

"Rodzinie, najbliższym oraz przyjaciołom nastolatka składamy najszczersze wyrazy współczucia oraz głębokiego żalu" - czytamy w komunikacie grupy Poszukiwani, Zaginieni Cały Świat. "Przekazujemy nasze najszczersze wyrazy współczucia rodzinie oraz przyjaciołom" - napisała w wiadomości grupa Gdziekolwiek jesteś.

Więcej o: