Kraków. Pięciolatka wypadła z balkonu. Z urazem głowy trafiła do szpitala

Pięciolatka wypadła z balkonu jednego z mieszkań w Krakowie. Dziewczynka doznała urazu głowy. Została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na ul. Władysława Łokietka w Krakowie. Zgłoszenie w sprawie wypadku straż pożarna otrzymała o godz. 16:01. - Pięcioletnie dziecko wypadło z balkonu jednego z mieszkań. Na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - przekazał Interii Adrian Węgrzyniak z krakowskiej PSP.

Zobacz wideo Tyłem wjechał na przejazd kolejowy i na nim utknął. Pociąg minął go o włos

Kraków. Pięciolatka wypadła z balkonu. Z urazem głowy trafiła do szpitala

Dziewczynka doznała urazu głowy, ale jest przytomna. Trafiła do szpitala. - Ze względu na znaczny ruch, przetransportował ją tam śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - wyjaśnił w rozmowie z TVN24 młodszy aspirant Bartosz Izdebski z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. 

Jak podaje RMF FM, pięciolatka miała bawić się na balkonie i w pewnym momencie wychylić się za balustradę. Wtedy wypadła z wysokości pierwszego piętra. W chwili wypadku dziewczynka była pod opieką ojca. Mężczyzna był trzeźwy.

Okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

Więcej o: