Bartłomiej Graczak odchodzi z Trójki. "Przestałem pojawiać się w grafiku"

Bartłomiej Graczak kończy pracę w Programie 3. Polskiego Radia. Dziennikarz TVP prowadził tam m.in. "Trójkowy komentarz dnia". - Od pewnego czasu przestałem pojawiać się w grafiku - powiedział w rozmowie z press.pl.
Zobacz wideo "Telewizja Publiczna znowu będzie publiczna"

Bartłomiej Graczak współpracował z radiową Trójką od listopada 2020 roku. W rozgłośni prowadził między innymi "Salon polityczny Trójki" i "Trójkowy komentarz dnia". Press.pl podaje, że ostatni raz na antenie pojawił się 19 lipca. - Bardzo się cieszę, że miałem możliwość współpracy z radiową Trójką. Robiłem wszystko, by moje rozmowy były interesujące dla słuchaczy i rzetelne. Od pewnego czasu przestałem jednak pojawiać się w grafiku, nie otrzymałem wyjaśnień dlaczego, więc sam zrezygnowałem - mówi portalowi dziennikarz. 

Bartłomiej Graczak odchodzi z radiowej Trójki

Bartłomiej Graczak jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego. Z TVP współpracuje od 2016 roku. W tym czasie prowadził serwisy informacyjne TVP Info, a także programy publicystyczne tj. "Minęła 20" i "Minęła 8". Jest reporterem głównego wydania "Wiadomości" TVP 1. Wcześniej pracował w TV Republika. 

Więcej o: