Pol'and Rock Festival 2023. Doszło do zawalenia się konstrukcji, trzy osoby poszkodowane

Podczas trwającego Pol'and Rock Festival doszło do wypadku. W wyniku podmuchu wiatru zawaliła się metalowa konstrukcja pokryta plandekami - informuje Onet.

Według informacji przekazanych przez Onet, w czwartek 3 sierpnia na festiwalu Pol'and Rock doszło do wypadku. W wyniku silnego podmuchu wiatru zawalić miała się metalowa konstrukcja. Jak na razie mowa o trzech osobach rannych. Portal podaje, że na miejscu pracuje aktualnie pięć zastępów straży pożarnej.

Zobacz wideo Pierwszy finał WOŚP we wspomnieniach Agaty Młynarskiej

Wypadek na Pol'and Rock Festival.

Jak podaje Wirtualna Polska, do zdarzenia doszło w czwartek koło godziny 18. Trzy poszkodowane osoby trafiły pod opiekę ratowników, jednak według zapewnień Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim ich obrażenia nie są poważne.

Burze przechodzą przez Pomorze. "Nadal aktywne burze przechodzą przez obszar Pomorza, często występując już na obszarach, na których burze przeszły jest wcześniej. Skutkować to może lokalną kumulacją sum opadów. Burze w tej części kraju są nieco silniejsze (...). W kolejnych godzinach spodziewamy się rozwoju kolejnych burz, na obszarach, na których już one występują, ale też np. na północnym zachodzie Mazowsza czy Mazurach" - informował profil Burza-Alert-IMGW na Facebooku na godzinę 17:09. 

Pol'and Rock Festival 2023. Kto zagra?

Pol'and Rock Festival 2023 odbywa się na terenie lotniska Czaplinek-Broczyno (województwo zachodniopomorskie) w dniach 3-5 sierpnia. Podczas tegorocznej edycji na festiwalu wystąpią tacy artyści jak między innymi Bullet for My Valentine, Royal Republic, Carpenter Brut, Napalm Death, Lady Pank, Brodka czy Zalewski. Pełną rozpiskę znaleźć można pod tym adresem.

Więcej o: