Tragiczny wypadek pod Kielcami. Nastoletni kierowca wjechał w pieszych. Nie żyje trzech mężczyzn

Katarzyna Rochowicz
We wtorek w nocy W Bielinach (woj. świętokrzyskie) samochód uderzył w grupę trzech mężczyzn. Wszyscy zginęli - donosi Radio Kielce. 19-latek znajdujący się za kierownicą nie był pod wpływem alkoholu. Trafił do szpitala.

Do tragicznego zdarzenia doszło w Bielinach (woj. świętokrzyskie) pod Kielcami. Wypadek miał miejsce przy ul. Kieleckiej we wtorek 25 lipca około godziny 22:50.

Zobacz wideo Niecodzienne zjawisko nad gdańską Wyspą Sobieszewską: chmura szelfowa

Bieliny. Trzech mężczyzn zostało śmiertelnie potrąconych

Jak podaje Radio Kielce, trzej mężczyźni w wieku ok. 40 lat stali na chodniku. W pewnym momencie auto marki ford fiesta wypadło z drogi, dachowało, po czym uderzyło w grupę mężczyzn. Za kierownicą znajdował się 19-letni mężczyzna.

Według Małgorzaty Perkowskiej-Kiepas, rzeczniczki Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, którą cytuje Radio Kielce, z pierwszych ustaleń wynika, że kierowca najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem. W rezultacie pojazd, którym poruszał się nastoletni kierowca, zjechał na chodnik, gdzie potrącił trzech mężczyzn. Ich życia nie udało się uratować. Mieszkańcy powiatu kieleckiego mieli 41, 44 oraz 45 lat.

Kierowca nie znajdował się pod wpływem alkoholu. Został przetransportowany do szpitala. Na miejscu tragedii pracowały cztery zastępy straży pożarnej i policja pod nadzorem prokuratora. Służby pracowały na miejscu do godziny 5:00 rano.

Więcej o: