Dolice. Samochód uderzył w dom. Na tablicy napis "Młoda Para". Kierowca nie żyje

Służby wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę ok. godz. 7 rano w Dolicach w woj. zachodniopomorskim. Samochód osobowy uderzył w znajdujący się przy drodze dom. Kierowca zginął na miejscu.

- Mogę potwierdzić, że doszło do zdarzenia ze skutkiem śmiertelnym. Trwają tam czynności wyjaśniające pod nadzorem prokuratury - przekazała w niedzielę po godz. 10 portalowi Gazeta.pl mł. asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. Jak poinformował z kolei kpt. Rafał Matysik z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stargardzie, kierowca auta nie żyje, a pasażer trafił do szpitala.

Zobacz wideo Dawid i Mariusz żyją zawieszeni między miastami. Pożegnania są najtrudniejsze ["Jesteśmy rodziną" - odc. 3 "Na odległość)"]

Dolice. Auto uderzyło w dom. Nie żyje jedna osoba. Na tablicy napis "Młoda Para"

- Samochód uderzył w trzyrodzinny budynek mieszkalny, jedno z mieszkań zostało wyłączone z użytkowania - poinformował nas kpt. Matysik po godz. 10. Jak dodał, mieszkańcy domu mają zapewnione lokum socjalne z gminy.

Jak przekazuje faceookowy profil Stoją Stargard, w miejscu tablicy rejestracyjnej samochodu widoczna była tabliczka z napisem "Młoda Para". Dotychczas brak jednak informacji, by autem mieli podróżować nowożeńcy. Samochód, którym podróżowały ofiary wypadku, to Audi RS Q8.

Więcej o: