Śmiertelny wypadek na trasie S7. Auto dostawcze zderzyło się z ciężarówką

Nie żyje kierowca samochodu dostawczego, który zderzył się z ciężarówką na trasie S7. Do wypadku doszło na wysokości miejscowości Podole. Na odcinku Grójec-Tarczyn droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło wczesnym popołudniem w województwie mazowieckim. - Około godziny 12:15 w miejscowości Podole na trasie S7, na pasie w kierunku Warszawy, doszło do zderzenia volkswagena transportera z ciężarowym dafem - powiedziała w rozmowie z tvnwarszawa.pl nadkomisarz Agnieszka Wójcik, rzeczniczka grójeckiej policji. Funkcjonariuszka przekazała, że wskutek wypadku śmierć poniósł 49-letni kierowca busa.

Zobacz wideo "Oszuści, oszuści!". Witek: Za chwileczkę skorzystam z uprawnień regulaminowych

Śmiertelny wypadek na trasie S7. Auto dostawcze zderzyło się z ciężarówką

Serwis podaje, że w wyniku zderzenia samochód ciężarowy stanął w poprzek drogi. Trasa S7 na odcinku Grójec-Tarczyn jest zablokowana. - Zorganizowano objazdy. Osoby jadące w kierunki Warszawy są kierowane już na wysokości Grójca na wiadukt na drogę krajową numer 50, w kierunku miejscowości Wiskitki - podkreśliła nadkomisarz Agnieszka Wójcik. Portal tvnwarszawa.pl informuje, że służby pozwalają w tym miejscu na przejazd pasem zieleni. Mimo tego na trasie utworzył się korek.

***

Więcej o: