Policjant wydał płytę, by wesprzeć leczenie czteroletniego Olka chorego na białaczkę. Gdzie ją kupimy?

Nadkom. dr Marek Łuczak z policji w Szczecinie wydał płytę, by wesprzeć leczenie czteroletniego Olka chorego na ostrą białaczkę limfoblastyczną typu B. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na leczenie chłopca. Gdzie kupimy płytę "Outsider - Immortal"?

Na co dzień nadkom. dr Marek Łuczak pracuje w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Zajmuje się również wydawaniem płyt, a środki ze sprzedaży przeznacza na cele charytatywne. Dochód z najnowszej, siódmej już płyty zostanie przekazany na leczenie czteroletniego Olka Brucha.

Zobacz wideo Burze uderzyły w Polskę. Towarzyszą im gradobicia, ulewy i silny wiatr

Szczecin. Policjant wydał kolejną płytę. Dochód ze sprzedaży przeznaczy na leczenie czteroletniego Olka Brucha

Nadkom. dr Marek Łuczak postanowił wydać kolejną płytę, aby wesprzeć leczenie czteroletniego Olka Brucha. Chłopiec jest synem asp. szt. Dariusza Brucha, zastępcy dyżurnego Komisariatu Policji Szczecin-Śródmieście.

"Środki finansowe uzyskane ze sprzedaży płyty CD zostaną w całości przekazane na walkę z chorobą Olka - ponadstandardowe i nierefundowane przez NFZ koszty takie jak: zakup leków i sprzętu medycznego, rehabilitację, koszty dojazdu, a najważniejsze - specjalistyczną dietę, która jest niezbędna w tej chorobie" - przekazała podinsp. Alicja Śledziona z KWP w Szczecinie.

 

Na płycie usłyszymy m.in. szczecińską wokalistkę Natalię Grzywacz, skrzypaczkę greckiego pochodzenia Stellę Karalis, jej brata Odyseusza na syntezatorach oraz wiolonczelistkę Kasię Kupny, basistę Jacka Młodzika i perkusistę Piotra Wojciechowskiego.

Płytę "Outsider - Immortal" można kupić w KWP w Szczecinie, w kawiarni Cabo Caffe przy ul. Głowackiego 19 w Szczecinie (w godz. 10:00-18:00), a także na portalu Allegro.

Kolejna płyta nadkom. Marka Łuczaka

Najnowsza płyta jest już siódmą z kolei wydaną przez nadkom. Marka Łuczaka. Policjant napisał zarówno muzykę, jak i teksty. Do tej pory dochód z wydanych przez siebie albumów przekazywał na cele charytatywne.

Łuczak pracuje w policji od 24 lat, od 16 lat specjalizuje się w odzyskiwaniu skradzionych oraz zaginionych dzieł sztuki. "Policjant był odznaczony m.in. srebrnym Krzyżem Zasługi, brązowym medalem Gloria Artis, srebrnym i złotym Gryfem Zachodniopomorskim, medalem Za Długoletnią Służbę, posiada tytuły: Zasłużonego dla Miasta Szczecina oraz Ambasadora Szczecina" - dodała podinsp. Alicja Śledziona.

Więcej o: