Serial "Jesteśmy rodziną". Tęczowe baby shower na Dolnym Śląsku

Patrycja i Paulina szykują się na przyjście na świat Vincenta. Wspólnie wychowują też Anię i Nadzieję. Reżyser Bart Staszewski towarzyszy rodzinie m.in. podczas baby shower i podczas wizyty u notariuszki. To drugi odcinek serialu "Jesteśmy rodziną", którego partnerem medialnym jest Gazeta.pl.

"Jesteśmy rodziną" to sześć piętnastominutowych odcinków pokazujących życie osób LGBT+ mieszkających w Polsce – od maturzystów po osoby po pięćdziesiątce, od ulic dużych miast po wiejskie drogi z przydrożnymi kapliczkami.

W drugim odcinku - "Synu" - poznajemy rodzinę dwóch tęczowych mam z małej miejscowości na Dolnym Śląsku, która właśnie się powiększa.

Zobacz wideo Serial "Jesteśmy rodziną", odcinek "Synu"

Trzeci odcinek ukaże się na stronie głównej Gazeta.pl oraz na stronie jestesmyrodzina.pl w czwartek 15 czerwca. Kolejne odcinki serialu będą publikowane przez cały miesiąc.

Reżyserem serialu jest Bart Staszewski. Projekt "Jesteśmy rodziną" powstał dzięki współpracy Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza i Fundacji Edukacji Społecznej przy wsparciu MAC VIVA GLAM. Gazeta.pl jest jego partnerem medialnym.

Więcej o: