Rozbite Lamborghini na ulicach Warszawy. Warte około 1,6 miliona złotych [WIDEO]

Katarzyna Rochowicz
W sieci pojawiło się nagranie z momentu rozbicia jaskrawozielonego Lamborghini Huracan Evo. Do zdarzenia doszło w centrum Warszawy. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 200 złotych.
Zobacz wideo Motocyklista przekroczył prędkość o ponad 110 km/h

W poniedziałek do sieci trafiło dramatyczne nagranie, na którym widać jak zielone Lamborghini wpada w poślizg i uderza w kamienny murek. Do zdarzenia doszło w centrum Warszawy, niedaleko ul. Emilii Plater. Jedno z takich nagrań udostępnił Miejski Reporter na swoim profilu na Facebooku. "Nagranie z rozbicia Lamborghini Huracan Evo za około 1,6 mln złotych w centrum Warszawy" - głosi wpis nad filmikiem. 

Nagrania ze zdarzenia pojawiły się również w serwisie TikTok. Jeden z użytkowników opublikował wideo, na którym widać jak samochód wyjeżdża z uliczki, po czym niespodziewanie skręca w lewo i uderza w mur. 

Jak poinformował "Fakt", rzecznik Komendy Stołecznej Policji przekazał, że kierowca luksusowego wozu został ukarany mandatem w wysokości 200 złotych. W momencie zdarzenia nie był pod wpływem alkoholu. Samochód został zabrany na lawecie.

Moto.pl zauważa, że Lamborghini widoczne na filmiku to model Huracan Evo, wersja po modernizacji, produkowana od 2019 roku. "Standardowa odmiana tego samochodu ma wolnossący silnik V10 o pojemności 5,2 l oraz mocy 640 KM. Moment obrotowy jest przekazywany na cztery koła, a moc pozwala na przyspieszenie do setki w zaledwie 2,9 s i przekroczenie prędkości 325 km/h" - pisze portal.

Więcej o: