19-letni Kacper z Otrębus odnaleziony. Rodzice poinformowali, że jest bezpieczny

31 maja w nocy wyszedł z domu w podwarszawskich Otrębusach i oddalił się w niewiadomym kierunku 19-letni Kacper K., lat 19. Dobę później rodzice podali w mediach społecznościowych, że chłopak został odnaleziony.

Aktualizacja: Nad ranem 1 czerwca rodzice 19-latka poinformowali, że Kacper się odnalazł. "Kacper odnaleziony i bezpieczny" - podano.

Kacper K. opuścił dom nad ranem 31 maja. Ubrany był w ciemny t-shirt, ciemną rozpinaną bluzę, beżowe bojówki oraz granatowe buty Nike z białą podeszwą. 

Kacper widziany był ok. 5 rano na stacji WKD Otrębusy, 5.20 WKD Pruszków i ok. godz. 6 na torach PKP między Pruszkowem a Piastowem. 

Zaginął 19-letni Kacper

Wciąż poszukiwany jest natomiast inny nastolatek z Mazowsza - 16-letni Krzysztof Dymiński spod Ożarowa Mazowieckiego. Nastolatek wyszedł z domu w miejscowości Pogroszew Kolonia najprawdopodobniej w sobotę, 27 maja, we wczesnych godzinach porannych i od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Jego telefon od kilku dni pozostaje nieaktywny. Ze zdjęć pochodzących z monitoringu wiadomo, że nastolatek dojechał autobusem do Warszawy. Policja o wszelką pomoc w odnalezieniu zaginionego.

Więcej o: