Zaginione małżeństwo z Mokotowa. Zostawili list do synów i wyszli z domu. Są nieoficjalne ustalenia

Trwają poszukiwania Anety i Adama Jagłów z Warszawy, którzy zaginęli w nocy z soboty na niedzielę. Media informują nieoficjalnie, że małżeństwo mogło w ostatnich dniach przebywać w Tatrach. Policja na razie nie skomentowała tych doniesień.

O zaginięciu 44-letniej Anety Jagły i jej 49-letniego małżonka Adama Jagły mokotowska policja poinformowała w poniedziałek. Jak przekazali funkcjonariusze, para w nocy z soboty na niedzielę "opuściła w sposób naturalny swoje miejsce zamieszkania" i nie wróciła do domu, nie nawiązała też kontaktu z bliskimi.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Polska Agencja Prasowa podała w środę nieoficjalnie, że para miała zostawić swoim nastoletnim synom list. Małżeństwo miało w nim napisać następujące słowa: "Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni". Portal Rmf24.pl informował o "czerwonym alarmie", który wprowadzono na mokotowskiej komendzie w związku zaginięciem Anety i Adama Jagłów. Funkcjonariusze sprawdzają m.in. ogródki działkowe, parki i okolice rzeki.

Zaginione małżeństwo Adam i Aneta Jagła Zostawili dzieciom dziwną wiadomość i wyszli z domu. "Czerwony alarm"

Zaginione małżeństwo z Warszawy. Są nieoficjalne ustalenia

Z nieoficjalnych doniesień Polsatnews.pl wynika, że małżeństwo miało zameldować się w jednym ze schronisk w Tatrach, używając własnych dowodów osobistych. Według portalu policja weryfikuje te informacje. Jak podał z kolei facebookowy profil "Miejski Reporter", para miała spędzić noc z poniedziałku na wtorek w schronisku na Hali Gąsienicowej, a potem się wymeldować. Do tej pory funkcjonariusze nie wydali komunikatu w tej sprawie.

Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, długie włosy, ma tatuaż na lewym ramieniu, może nosić okulary korekcyjne. Adam Jagła ma 182 cm wzrostu, krótkie włosy, kuleje na prawą nogę, także posiada tatuaż na lewym ramieniu. Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje ważne dla sprawy, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym mokotowskiej Policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7 (nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, lub najbliższą jednostką Policji. Informacje można również przekazywać drogą mailową na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Więcej o: